Statistika našeho portálu

  • 94 425 Akcí v kalendáři
  • 5 385 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

GrandPrix Beroun 2018

22.06.2018 - 23.06.2018 Beroun

9. ročník nejlepší skateboardové akce už letos v červnu!!Již po 9. v České republice a opět větší, než kdy předtím! GPB 2018 přivítá ty nejlepší skateboardisty z celého světa již 23. června 2018 v areálu berounského skateparku.Závodit bude 30 nejlepších, pozvaných profesionálů z více než 25-ti zemí a účast již potvrdili medailisté prestižních X-Games, vítězové závodů Světových pohárů a jezdci z…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
pin GrandPrix Beroun U Nadrazi, 26601 Beroun
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Beroun
Obec
Beroun

Fotogalerie k článku

9. ročník nejlepší skateboardové akce už letos v červnu!!

Již po 9. v České republice a opět větší, než kdy předtím! GPB 2018 přivítá ty nejlepší skateboardisty z celého světa již 23. června 2018 v areálu berounského skateparku.

Závodit bude 30 nejlepších, pozvaných profesionálů z více než 25-ti zemí a účast již potvrdili medailisté prestižních X-Games, vítězové závodů Světových pohárů a jezdci z USA, Kanady, Jihoafrické republiky, Malajsie, Brazílie, Mexika, nebo doslova celé Evropy, kteří se utkají o několika set tisícové prizemoney a také prestižní titul, který může být do budoucna relevantní i pro olympijské kvalifikace.

Součástí akce je také hudební festival, který na hudební stage představí špičku české a slovenské hudební scény a 3 živá vystoupení. Připravujeme náš zatím největší line-up, plný těch nejlepších hiphop stars v České republice a Slovensku!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pondělí 26. říjen

Dnes má svátek Erik

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete