Statistika našeho portálu

  • 95 235 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 193 Míst a památek

GROOVE DOGS

17.04.2013 Prachatice

All-Star skupina složená z hvězd českobudějovické scény, kteří založili tento projekt před dvěma lety, aby mohli hrát pro svou vlastní zábavu. Jedním z hlavních pilířů skupiny je kytara Miloše Švece (Heband, Roman Dragoun Band). V sestavě jej doplňují klávesista Michael Říha (Playbox,), baskytarista Petr Bidlo (Tonya Graves, Heband, Playbox) a bubeník Radim Pígl (Satisfucktion, Boerboel). Všichni…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Prachatice, Městské divadlo
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Prachatice
Obec
Prachatice
All-Star skupina složená z hvězd českobudějovické scény, kteří založili tento projekt před dvěma lety, aby mohli hrát pro svou vlastní zábavu. Jedním z hlavních pilířů skupiny je kytara Miloše Švece (Heband, Roman Dragoun Band). V sestavě jej doplňují klávesista Michael Říha (Playbox,), baskytarista Petr Bidlo (Tonya Graves, Heband, Playbox) a bubeník Radim Pígl (Satisfucktion, Boerboel). Všichni předvádějí vynikající výkony ve skladbách, na které si troufají jen opravdoví muzikanti. Repertoár povětšinou tvoří jazz-rockové kompozice autorů jako Jeff Beck či Derek Sherinian, ale také vlastní úpravy hitů např. Thriller od Michaela Jacksona.
 
Přijďte si užít kvalitní muziky od smečky psů, která vás nadchne.
 
Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

neděle 16. květen

Dnes má svátek Přemysl

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete