Statistika našeho portálu

  • 96 112 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Haná Orienteering Festival 2014 - Zlaté Hory

28.03.2014 - 31.03.2014 Zlaté Hory

Mnoho rodičů přemýšlí o výběru té nejvhodnější sportovní disciplíny pro své děti, která by splňovala kritéria pohybu ve volné přírodě a zároveň vhodně formovala dětskou osobnost v kolektivu vstřícných kamarádů. Atlas Česka Vám skrze pozvánku na "Haná Orienteering Festival" přináší inspiraci v podobě zajímavých závodů stále oblíbenější orientačního běhu, který si v naší republice získává…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Sportovně-rekreační areál Bohemaland
Oblast
Střední Morava
Kraj
Olomoucký kraj
Okres
Jeseník
Obec
Zlaté Hory

Mnoho rodičů přemýšlí o výběru té nejvhodnější sportovní disciplíny pro své děti, která by splňovala kritéria pohybu ve volné přírodě a zároveň vhodně formovala dětskou osobnost v kolektivu vstřícných kamarádů. Atlas Česka Vám skrze pozvánku na "Haná Orienteering Festival" přináší inspiraci v podobě zajímavých závodů stále oblíbenější orientačního běhu, který si v naší republice získává každoročně stále větší počet příznivců.

Jak závod vypadá

Celý tento sportovní podnik je sérií několika závodů orientačních běžců, která prověří fyzickou kondicí účastníků, stejně jako schopnost koncentrace ve složitém terénu, vyznačujícím se často velkým množstvím překážek v podobě srázů, prohlubní či rýh. Účastní se jí převážně mladí orientační běžci z obou zemí Euroregionu Praděd (Polska a České republiky) a zahrnuje několik závodů rozložených do tří dnů. Kromě samotných závodů se můžete těšit i na noční tréninky, besedy z bývalými i současnými reprezentanty či video ukázky z bohaté historie tohoto sportovního zápolení. Všichni účastníci ocení zvláště nápaditě vytvořené trasy v krásném prostředí Zlatohorska a Vidnavska, které je zavedou částečně i do Polska. Neváhejte proto ani chvilku a přijďte poměřit své cíly s těmi nejlepšími!

Haná Orienteering Festival 2014

Datum tohoto ročníku je prozatím pouze předpokládané, podrobný program se připravuje.

 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 27. září

Dnes má svátek Jonáš

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete