Statistika našeho portálu

  • 96 835 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 200 Míst a památek

High Jump - Lom Hřímeždice

04.08.2017 - 05.08.2017 Hřiměždice

Nenechte si ujít High Jump 2017.Už koncem tohoto týdne se v přírodním žulovém lomu v Hřiměždicích u Příbrami uskuteční legendární, dlouho očekávaná a ve střední Evropě ojedinělá akce: Desperados Highjump 2017. Závodníci i návštěvníci se sjedou 4. a 5. srpna na osmnáctý ročník závodů ve skocích do vody a skákat se bude z výšky až 24 metrů. Značka piva Desperados je i letos generálním partnerem…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Nenechte si ujít High Jump 2017.

Už koncem tohoto týdne se v přírodním žulovém lomu v Hřiměždicích u Příbrami uskuteční legendární, dlouho očekávaná a ve střední Evropě ojedinělá akce: Desperados Highjump 2017. Závodníci i návštěvníci se sjedou 4. a 5. srpna na osmnáctý ročník závodů ve skocích do vody a skákat se bude z výšky až 24 metrů. Značka piva Desperados je i letos generálním partnerem akce.

Letošní Desperados Highjump je vyvrcholením kampaně Cesta je cíl a je jasnou volbou pro ty, kdo si chtějí užívat života a mají odvahu zkoušet nové věci. Brandový claim #cestajemujcil proto bude všechny přítomné doprovázet po celé dva dny. A jaká je cesta mladé herečky a tanečnice Julie Šurkové? Můžete se podívat zde: https://youtu.be/lTLnNdV6WOE. Její cesta vedla z hodonínského dramaťáku až do taneční skupiny Yemiho A. D. a směřuje na červený koberec. "Bojím se výšky, ale ne vysokých cílů. Ráda překonávám své hranice, stojí to potom za to," prozradila Julie.

Další cesta ovšem začíná v pátek dopoledne v Praze a je součástí nabitého programu, který si značka Desperados pro návštěvníky připravila. Cabriobus totiž v klubu El Magico vyzvedne osm šťastlivců společně s influencery, jako je například Julie Šurková, Zbyněk Standera, Nina Milcic, Fosco Alma a odveze je do Hříměždic.

"Hlavní atrakcí pro návštěvníky bude obří skluzavka, letos navíc navýšena o nájezdovou rampu a kicker. Tu si budou moci užít úplně všichni, kteří ochutnají klasické nebo červené pivo Desperados," konstatoval Martin Pokorný, který má za HEINEKEN doprovodnou zábavu na Highjumpu také na starosti. "Všechno bude hlavně o skvělé atmosféře, kterou spojení Highjumpu a Desperados slibuje. Připravte si plavky, adrenalinovou náladu a věřte, že i cesta může být cíl," dodal Martin Pokorný.

Hlavním nápojem akce bude po oba dny samozřejmě pivo Desperados, které se bude prodávat jako občerstvení k výborné zábavě, a to v obou variantách – klasické i RED.

Podrobné informace

Vstupenky

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Příměstský in-line kemp s angličtin…

01.08.2022 - 05.08.2022
Areál Nový rybník

In- line kemp je veden formou příměstského tábora a nabízí program denně od 8:00 do 16:30. Děti jsou rozděleny do…

Příměstský cyklo kemp 2022 - Příbram

08.08.2022 - 12.08.2022
Areál Nový rybník

Cyklo kempy jsou oblíbené pětidenní příměstské tábory určené pro děti ve věku od 5 do 15 let. Jsou zaměřeny na výuku…

Příměstský cyklo kemp 2022 - Příbram

15.08.2022 - 19.08.2022
Areál Nový rybník

Cyklo kempy jsou oblíbené pětidenní příměstské tábory určené pro děti ve věku od 5 do 15 let. Jsou zaměřeny na výuku…

Příměstský cyklo kemp 2022 - Příbram

22.08.2022 - 26.08.2022
Areál Nový rybník

Cyklo kempy jsou oblíbené pětidenní příměstské tábory určené pro děti ve věku od 5 do 15 let. Jsou zaměřeny na výuku…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 28. leden

Dnes má svátek Otýlie

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete