Statistika našeho portálu

  • 89 501 Akcí v kalendáři
  • 5 377 Ubytovacích zařízení
  • 24 167 Míst a památek

Imodium a ukradenÝovoce - Domažlice

19.11.2016 Domažlice

Imodium a ukradenýOVOCE vyráží na HVNS tourSkupiny Imodium a ukradenýOVOCE jsou jedna velká parta a již potřetí vyjíždí na společné turné. HVNS tour obsáhne celkem 18 zastávek napříč republikou. Obě kapely se zároveň ohlásí svými novinkami. Jako support turné se představí skupina Nouzovej východ, která s sebou přiveze svou novou desku.  Spojení Imodium a OVOCE vzniklo už v roce 2014, kdy kapela…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Death Magnetic Domažlice
Oblast
Jihozápad
Kraj
Plzeňský kraj
Okres
Domažlice
Obec
Domažlice

Fotogalerie k článku

Imodium a ukradenýOVOCE vyráží na HVNS tour

Skupiny Imodium a ukradenýOVOCE jsou jedna velká parta a již potřetí vyjíždí na společné turné. HVNS tour obsáhne celkem 18 zastávek napříč republikou. Obě kapely se zároveň ohlásí svými novinkami. Jako support turné se představí skupina Nouzovej východ, která s sebou přiveze svou novou desku.  

Spojení Imodium a OVOCE vzniklo už v roce 2014, kdy kapela ukradenýOVOCE fungovala ještě jako zakázanÝovoce. V roce 2015 spolu obě kapely pokračovaly v rámci akustického turné. Společné koncerty nejsou však jediné, co mají tyhle party společné. Thom z Imodia je zároveň producentem party ukradenýOVOCE. Ta si po rozchodu s bývalým basistou a změně názvu slibně získává zpět svoji pozici na scéně a rozšiřuje jak fanouškovskou základnu, tak svůj repertoár. Své fanoušky zásobuje kromě jiného také novými klipy – Poletím II a Vědomí.

"Zjistili jsme, že kromě hraní na pódiu nás taky baví šaškovat před kamerou...navíc klip bereme jako nejlepší způsob, jak dostat naši muziku k lidem," říká o kapelní tvorbě Pišto. "V létě jsme nezaháleli a volné dny mezi koncerty trávili buď ve zkušebně, nebo studiu; díky tomu budeme moct během turné představit další klip ke zbrusu novému songu. A tentokrát nás čeká trochu kontroverzní téma..." prozradil kytarista Láska.

Po velmi úspěšné desce Valerie se broumovská čtveřice Imodium chystá rozšířit svou diskografii.  Letní sezóna skupiny patřila nejen festivalům, ale také právě přípravě nového alba.  Vydání alba je v plánu na rok 2017. První vlaštovku v podobě singlu ovšem skupina vyšle ještě během turné.
"Na novém materiálu intenzivně pracujeme už od letošního léta, kromě festivalů jsme si do cesty postavili znovuobnovené Bytové turné a koncert ve věznici Bory pro tamní trestance," říká kytarista kapely Daniel. "Navíc v obou případech vzniknou i dokumenty, které nás po filmech 9 a půl a Autentik začalo bavit vytvářet. Společné turné s Ovocem bude oddech od práce ve studiích a střižnách! Taková intenzivní relaxace, vyzývám všechny, ať se připojí," s úsměvem dodává Thom.
 
Na turné zazní průřez hudební tvorbou obou skupin, samozřejmě nebudou chybět starší i nové hity. Partnerem tour je módní značka HVNS, na koncertech bude k dispozici jak hudební merchandise obou kapel, tak právě originální oblečení HVNS. Jako host se objeví pop-punková formace Nouzovej východ. Tahle grupa má na kontě novou desku, kterou v rámci HVNS tour představí.

HVNS tour 2016:

    3.11.    Metro Music Bar Brno
    4.11.    KD Drnovice
    5.11.    Apollo 13 Prostějov
   10.11.   AC klub Hradec Králové
   11.11.   Česká 1 Kutná Hora    
   12.11.   KD Broumov
   18.11.   River music club České Budějovice
   19.11.   Death Magnetic Domažlice
   23.11.   Anděl Music bar Plzeň
   24.11.   Rock Café Praha
   25.11.   KD Jistebnice
   26.11.   Ponorka Litvínov
     2.12.   Le Garage Noir Děčín
     3.12.   Legenda club Pacov
     9.12.   Apollo music club Lanškroun
   10.12.   Pohoda Sedlčany
   16.12.   Chilli music bar Jihlava
    17.12.  Stoun music club Frýdek-Místek

Více informací:
http://www.imodiumband.cz/
www.ukradenyovoce.cz
https://www.facebook.com/Imodiumband
www.facebook.com/ukradenYovoce
http://bandzone.cz/imodium
www.bandzone.cz/zakazanyovoce

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 20. srpen

Dnes má svátek Bernard

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete