Statistika našeho portálu

  • 102 559 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Jazz-rockový poeta Roman Dragoun přijede do Prachatic

23.10.2013 Prachatice

Roman Dragoun, písecký rodák, který se v osmdesátých letech proslavil na brněnské scéně v kapelách Progress 2 nebo Futurum přijede letos již podruhé do Prachatic. Zavítá sem se svou současnou formací His Angels, která hraje převážně písně z Romanových sólových alb, ale i známější věci od výše jmenovaných kapel. Žánrově se Dragounova hudba blíží řečišti, ve kterém se pohybují např. Sting, Stenie…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Roman Dragoun, písecký rodák, který se v osmdesátých letech proslavil na brněnské scéně v kapelách Progress 2 nebo Futurum přijede letos již podruhé do Prachatic. Zavítá sem se svou současnou formací His Angels, která hraje převážně písně z Romanových sólových alb, ale i známější věci od výše jmenovaných kapel. Žánrově se Dragounova hudba blíží řečišti, ve kterém se pohybují např. Sting, Stenie Wonder nebo Phil Collins. Prostě melodická hudba s prvky jazzu, funku a rocku, kterou dokreslují duchovně poetické texty, jejichž autory jsou převážně Romanův otec, akademický malíř František Roman Dragoun a písecký básník Milan Princ. Je to hudba určená pro citlivé a vnímavé posluchače všech generací. Na diváky čeká v Městském divadle nezapomenutelný večer, kdy se v doprovodné kapele představí přední čeští hudebníci. Za bicí usedne Ondřej Pomajzl (Vltava), na basu bude hrát Filip Benešovský (Neřež, The Wall, a další), kytaru bude obsluhovat Miloš Švec (Heband, Groove dogs), na perkuse a trumpetu bude hrát Mirek Barabáš a na saxofon Radek Kašpar (JAR).

Díky příhodnému termínu je koncert součástí jihočeského turné, a tak bude vstupenka k dostání v předprodeji i na místě za příjemných 100 Kč, pro studenty (do 26 let) na tuto akci platí sleva 50%.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Camp od holek pro holky 2024 - Stac…

12.07.2024 - 14.07.2024
Stachy

Letní program, který je určen všem holkám, které se chtějí zlepšovat na biku, milují kolo a hory stejně jako my.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 25. červen

Dnes má svátek Ivan

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete