Statistika našeho portálu

  • 96 101 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Karlovská 50 - Velké Karlovice

21.02.2015 Velké Karlovice

V závěru měsíce ledna si příznivce amatérského běhu na lyžích dávají dostaveníčko v lyžařském areálu nedaleko Velkých Karlovic, kde se koná již několikátým rokem stále oblíbenější závod určený převážně pro amatéry - "Karlovská padesátka”.Poznejte Česko na běžkáchSpecifičnost této sportovní akce spočívá nejen v nádherné trati vedoucí přírodou malebného Vsetínska (pomezí Beskyd a Javorníků), ale…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Velké Karlovice
Oblast
Střední Morava
Kraj
Zlínský kraj
Okres
Vsetín
Obec
Velké Karlovice

Fotogalerie k článku

V závěru měsíce ledna si příznivce amatérského běhu na lyžích dávají dostaveníčko v lyžařském areálu nedaleko Velkých Karlovic, kde se koná již několikátým rokem stále oblíbenější závod určený převážně pro amatéry - "Karlovská padesátka”.

Poznejte Česko na běžkách

Specifičnost této sportovní akce spočívá nejen v nádherné trati vedoucí přírodou malebného Vsetínska (pomezí Beskyd a Javorníků), ale zvláště v atmosféře velkého sportovního podniku, který byl zařazen do známého seriálu běžeckých závodů SKI-TOUR. Díky okouzlujícím kulisám přezdívají závodu mnozí z účastníků i diváků jako Valašská Marcialonga. Pro méně zdatné účastníky je pak určena poloviční trať o délce 25 kilometrů, kterou lze absolvovat klasickou technikou. Kromě Karlovarské padesátky se do seriálu Skitour dostaly ještě podobné závody "Jilemnická 50”, "Jizerská 50”, "Orlický maraton” a "Kašperská 30”. Všechny účastníky pak upozorňujeme na možnost rezervace vlastní účasti s dostatečným předstihem na internetu, která přináší i nezanedbazelný finanční bonus. Před závodem samotným probíhá prezentace závodníků v místní základní škole, kde všichni získají vlastní startovní číslo. Přejeme Vám za Atlas Česka co nejvíce fyzických i psychických sil do závodu a těšíme se ve Velkých Karlovicích společně naviděnou.

Karlovská 50 2014

Podrobné informace

 

Těšíme se na vás!

 

Mapa

Další akce v okolí

Biatlonový závod svobody - Zubří

28.09.2021 - 28.09.2021
Zubří

Město Zubří pořádá v úterý 28. září 2021 od 9.30 hodin v areálu Březovce

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 24. září

Dnes má svátek Jaromír

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete