Statistika našeho portálu

  • 96 275 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Kurz zdobení dekoračních perníčků

09.02.2013 Buková u Příbramě

Kurz je určen pro začátečníky i pokročilé, dospělé i starší děti. Každému účastníkovi poskytneme veškerý materiál včetně glazovaných i neglazovaných perníčků. Po ukončení kurzu od nás obdržíte drobný dárek a diplom o absolvování kurzu.Cena kurzuvčetně veškerého materiálu činí 690,- Maximální počet účastníků je omezen, proto s přihlášením příliš neváhejte. Prosíme pouze vážné zájemce – děkujeme.…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Kurz je určen pro začátečníky i pokročilé, dospělé i starší děti. Každému účastníkovi poskytneme veškerý materiál včetně glazovaných i neglazovaných perníčků. Po ukončení kurzu od nás obdržíte drobný dárek a diplom o absolvování kurzu.

Cena kurzu

včetně veškerého materiálu činí 690,- Maximální počet účastníků je omezen, proto s přihlášením příliš neváhejte. Prosíme pouze vážné zájemce – děkujeme. Na místě je možné zakoupit studené i teplé nápoje a drobné občerstvení.

OBSAH KURZU:- Vlastní zdobení perníčků konturou, glazování polevou, zdobení "krajkou"- Prozradíme recept na těsto a předvedeme jeho zpracování - Perníčky upečeme, ukážeme přípravu vaječné glazury a potírání upečených perníčků - Předvedeme výrobu bílkové polevy včetně jejího barvení - Poradíme, kde nejlépe a nejlevněji zakoupit kvalitní náčiní a ingredience pro výrobu perníčků Sebou si vezměte pouze nadšení a dobrou náladu kontakt: michaela.dvorska@email.cz telefon: +420 776 493 566 Vzhledem k problémům s telefonním signálem upřednostněte prosím e-mailový kontakt.

Děkujeme a těšíme se na viděnou

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 22. říjen

Dnes má svátek Sabina

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete