Statistika našeho portálu

  • 101 005 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Zámek Litomyšl

01.07.2014 - 31.08.2014 Litomyšl

Pro všechny návštěvníky, kteří nemají k návštěvě mnoho času, ale je jim líto litomyšlský zámek jen minout, nebo pro rodiny s menšími dětmi, připravila v červenci a v srpnu správa zámku v Litomyšli speciální zkrácené prohlídky "Letní pozastavení".V červenci a v srpnu 2014 od úterý do pátku vždy v 11 a ve 14 hodin lze zakoupit prohlídku s názvem "Letní pozastavení". Za cca 25-30 minutové prohlídky…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Zámek Litomyšl
Oblast
Severovýchod
Kraj
Pardubický kraj
Okres
Svitavy
Obec
Litomyšl

Fotogalerie k článku

Pro všechny návštěvníky, kteří nemají k návštěvě mnoho času, ale je jim líto litomyšlský zámek jen minout, nebo pro rodiny s menšími dětmi, připravila v červenci a v srpnu správa zámku v Litomyšli speciální zkrácené prohlídky "Letní pozastavení".

V červenci a v srpnu 2014 od úterý do pátku vždy v 11 a ve 14 hodin lze zakoupit prohlídku s názvem "Letní pozastavení". Za cca 25-30 minutové prohlídky projdou návštěvníci, kteří pospíchají, nebo rodiny s dětmi, pro které je klasická prohlídka náročná, 11 reprezentačními sály 1. poschodí zámku. Během volné procházky se dozvědí základní data historická, několik zajímavostí z denního života aristokratické rodiny pobývající na venkovském sídle a budou upozorněni na nejkrásnější exponáty. Doporučujeme pro rodiny s menšími dětmi.
Klasické, cca hodinové prohlídky zámku i v těchto hodinách zůstávají nezměněny.

Cena za zkrácené prohlídky "Letní pozastavení"

je 70,- Kč pro dospělé, studenty, děti i seniory. Součástí prohlídky není z časových důvodů návštěva historického divadla.
 

Těšíme se na vaši návštěvu.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 29. září

Dnes má svátek Michal

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete