Statistika našeho portálu

  • 99 248 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Limen Boomstick Festival 2016

26.03.2016 Hradec Králové

V sobotu 26. března proběhne v královéhradeckém AC Klubu již druhý ročník Limen Boomstick Festivalu, v jehož průběhu se představí celkem 8 kapel.Se svou pořádně našlápnutou show dorazí punkrockeři Highstreet Hooligans z Havlíčkova Brodu.Stejně jako loni se na festivalu představí v Hradci Králové již dobře známá trojice kapel - pop-punkoví Rogers z Chrudimi a M3TA z Třebíze; a neratovičtí…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

V sobotu 26. března proběhne v královéhradeckém AC Klubu již druhý ročník Limen Boomstick Festivalu, v jehož průběhu se představí celkem 8 kapel.

Se svou pořádně našlápnutou show dorazí punkrockeři Highstreet Hooligans z Havlíčkova Brodu.

Stejně jako loni se na festivalu představí v Hradci Králové již dobře známá trojice kapel - pop-punkoví Rogers z Chrudimi a M3TA z Třebíze; a neratovičtí punkrockeři Desort, kteři na konci minulého roku vydali EP Nazionalism upozorňující na rostoucí vlnu xenofobie ve společnosti.

Naopak úplně poprvé se královéhradeckému publiku představí rocková partička Black Mercury z Moravské Třebové.

Na své si přijdou i milovníci melodického metalcoru, jehož pořádnou dávku publiku nadělí domácí banda Glad For Today. Pohodový punk-rock z České Třebové dovezou kluci z At The Moments. 

Z Děčína pak dorazí vycházející emo punková hvězda DCRadio, která v prosinci loňského roku vydala recenzemi velice kladně hodnocené debutové album Pod Vlivem.

Kromě hudby se návštěvníci můžou těšit také na výstavu designů Ondřeje Suchochleba a samozřejmě nebude chybět ani velikonoční zelené pivo.

Jak už název napovídá, festival pořádá značka Limen Clothing, jejíž oblečení zde budete moci zakoupit za zvýhodněné ceny.

Akce startuje v 15 hodin.

Mapa

Další akce v okolí

G ples - Hradec Králové

28.01.2023 - 29.01.2023
Kulturní dům Střelnice

Po dvouleté pauze je to opět tu!

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 27. leden

Dnes má svátek Ingrid

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete