Statistika našeho portálu

  • 95 472 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 197 Míst a památek

Luhačovická zabijačka 2014

15.03.2014 Luhačovice

Opojná vůně čerstvých jitrniček, lahodná chuť čerstvého ovaru, přiměřeně ostrý křen v lahodné polévce, libovým masem prošpikovaná tlačenka. Také se Vám právě zaktivizovaly chuťové pohárky? Potom neváhejte ani chvilku a přijeďte se zúčastnit oblíbené "Luhačovické zabijačky", která láká nejen na chutné vepřové hody, ale nabízí i bohatý doprovodný program pro návštěvníky všech věkových kategorií.Co…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
hráz Luhačovické přehrady
Oblast
Střední Morava
Kraj
Zlínský kraj
Okres
Zlín
Obec
Luhačovice

Fotogalerie k článku

Opojná vůně čerstvých jitrniček, lahodná chuť čerstvého ovaru, přiměřeně ostrý křen v lahodné polévce, libovým masem prošpikovaná tlačenka. Také se Vám právě zaktivizovaly chuťové pohárky? Potom neváhejte ani chvilku a přijeďte se zúčastnit oblíbené "Luhačovické zabijačky", která láká nejen na chutné vepřové hody, ale nabízí i bohatý doprovodný program pro návštěvníky všech věkových kategorií.

Co Vás zde čeká

Na hrázi Luhačovické přehrady se v polovině března můžete těšit na pravý gastronomický ráj, který sice pořádně zahltí Vás trávící trakt, ale zajisté potěší mysl každého milovníka neotřelých zážitků a společenských akcí. Přímo před Vašima očima rozehrají doslovný koncert profesionálové z řad nejlepších řezníků, kteří všem účastníkům připraví místní zabijačkové speciality v čele se zabijačkovou Gurovnicí, mozečkem na dva způsoby, triádu speciálních gulášů, zabijačkové koule, pečené prejty, výpečky se zelím a mnoho dalších delikátních pochutinek. K lepšímu zažití jistě přispěje i vyhlášená slivovice či luhačovická bylinná.

Malé i velké návštěvníky jistě potěší několik zábavných soutěží (broušení nožů na čas, krájení cibule poslepu) či veselé tóny řinoucích se z nástrojů cimbálové muziky. Jako bonus si pak domů budete moci odnést některou z cen zařazených do bohaté tomboly.

Luhačovická zabijačka 2014

Luhačovická zabijačka
aneb II. ročník hodování do sytosti, 15. března 2014
na hrázi Luhačovické přehrady
od 11:00 hodin

 

Těšíme se na vás!

 

 

Mapa

Další akce v okolí

Parička - Luhačovice

20.07.2021 - 20.07.2021
Sál Rondo

Skvělá improvizační show v nové sestavě!

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

čtvrtek 17. červen

Dnes má svátek Adolf

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete