Statistika našeho portálu

  • 99 253 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Majáles litomyšlských studentů 2017 - Litomyšl

25.04.2017 Litomyšl

Při představování další zajímavé kulturní a společenské akce bychom Vás rádi co nejsrdečněji pozvali do malebného městečka východočeského městečka Litomyšl, které se každoročně na přelomu dubna a května stává dějištěm oblíbeného "Majálesu litomyšlských studentů". Pokud se jej přijedete zúčastnit i Vy, můžete se těšit na čirou esenci studentské zábavy a kreativity, která na několik dnů pohltí…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Při představování další zajímavé kulturní a společenské akce bychom Vás rádi co nejsrdečněji pozvali do malebného městečka východočeského městečka Litomyšl, které se každoročně na přelomu dubna a května stává dějištěm oblíbeného "Majálesu litomyšlských studentů". Pokud se jej přijedete zúčastnit i Vy, můžete se těšit na čirou esenci studentské zábavy a kreativity, která na několik dnů pohltí doslova celé město.

Co zde uvidíte

Od pondělí do pátku se zde odehrávají veselé studentské slavnosti, jejichž součástí je populární studentský průvod, výstavy prací jednotlivých škol a tříd, sportovní utkání v různých disciplínách, atraktivní soutěž o nejhezčího Missáka a Miss Majálesu, dance party s vybranými DJ´ z řad profesionálů, soutěž ve sběru plastových víček, recesistické soutěže pro všechny věkové kategorie a mnoho dalších neobvyklých akcí.

Pravým vyvrcholením celé oslavy nejen studentského života je nabušený rockový minifestival, který představí začínající i všeobecně známé kapely. Přijďte se i Vy pobavit na některou z vybraných akcí, jejichž atraktivita stoupá úměrně s úsilím, které jim nadšenci z řad studentů věnují. Gaudeamus igitur, iuvenes dum sumus!

Majáles litomyšlských studentů 2017

 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 29. leden

Dnes má svátek Zdislava

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete