Statistika našeho portálu

  • 94 552 Akcí v kalendáři
  • 5 386 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Máslovická šlápota aneb Šlapeme do Máslovic stloukat máslo 2018

14.04.2018 Máslovice

Atlas Česka svým čtenářům a příznivcům rád představuje akce a podniky určené pro celé rodiny, během nichž si na své přijdou malé děti i jejich dospělí rodiče. V této kapitole bychom Vás proto rádi pozvali na další ročník oblíbeného turistického pochodu "Máslovická šlápota", který propojuje procházku nádhernou krajinou spolu s bohatým kulturním programem pro všechny věkové kategorie.Co Vás zde…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Atlas Česka svým čtenářům a příznivcům rád představuje akce a podniky určené pro celé rodiny, během nichž si na své přijdou malé děti i jejich dospělí rodiče. V této kapitole bychom Vás proto rádi pozvali na další ročník oblíbeného turistického pochodu "Máslovická šlápota", který propojuje procházku nádhernou krajinou spolu s bohatým kulturním programem pro všechny věkové kategorie.

Co Vás zde čeká 

Na cestu do rozkošných Máslovic je připraveno hned několik pečlivě vybraných tras, vedoucích například z Prahy, Kralup nad Vltavou, Odolené Vody či Klecan. Ať již si ke své procházce zvolíte jakoukoliv z nich, každá Vás dovede na náves v Máslovicích, kde se můžete těšit na pestrý celodenní program. Připomenete si zde staročeské tradice v podobě stloukání másla, pečení jarního pečiva, zdobení velikonočních perníků či pletení pomlázek.

Ti nejmenší návštěvníci si jistě rádi zasoutěží v některé z vybraných disciplín, mezi kterými zvláště vynikají vajíčkové soutěže. K dobré náladě přispěje i tématické divadelní představení či hudební produkce některého z pozvaných folklorních souborů. Závěr programu pak opepří i rituální vynášení smrtky do Vltavy, symbolizující odchod mrazivé zimy a návrat životadárného jara. Jsme si jisti, že Vás atraktivní dubnový program v Máslovicích zaujal, a že se již při dalším ročníku společně setkáme na poetické cestě či při bohatém programu na návsi.

Máslovická šlápota aneb Šlapeme do Máslovic stloukat máslo 2018

 

Těšíme se na vás dne 14. 4. 2018.

 

 

 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

neděle 29. listopad

Dnes má svátek Zina

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete