Statistika našeho portálu

  • 92 005 Akcí v kalendáři
  • 5 383 Ubytovacích zařízení
  • 24 179 Míst a památek

Mělnický festival sportu

02.09.2017 Mělník

Nenechte si ujít Mělnický festival sportu.Hlavní myšlenkou Mělnického festivalu sportu nabídnout dětem a rodičům nejen aktivní strávení sobotního odpoledne, ale především možnost vyzkoušet si celou řadou sportovních odvětví na jednom místě prostřednictvím účasti více jak dvacítky sportovních klubů z našeho města. Loňský, druhý ročník festivalu si v mělnickém areálu Na Podolí užilo více jak sedm…

Loading...

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Nenechte si ujít Mělnický festival sportu.

Hlavní myšlenkou Mělnického festivalu sportu nabídnout dětem a rodičům nejen aktivní strávení sobotního odpoledne, ale především možnost vyzkoušet si celou řadou sportovních odvětví na jednom místě prostřednictvím účasti více jak dvacítky sportovních klubů z našeho města. Loňský, druhý ročník festivalu si v mělnickém areálu Na Podolí užilo více jak sedm stovek návštěvníků. Organizátoři věří, že třetí, který se uskuteční v sobotu 9. září od 13.00 hodin opět na hřištích vedle bazénu, jich přiláká ještě větší počet.

"Naproti loňskému ročníku se nám podařilo ve spolupráci s městem zajistit optimálnější termín, kdy děti jdou do školy a rodiče právě v této době zkoumají alternativy aktivního trávení jejich volného času. Věříme, že účastníci opět ocení možnost na jednom místě si vyzkoušet různá sportovní odvětví. Zástupci mělnických sportovních klubů jim v případě zájmu dítěte ochotně sdělí, kdy trénují, jaké jsou podmínky členství a případně i finanční nároky," upřesňuje jeden z hlavních organizátorů Stanislav Barda a dodává konkrétní příklad: Loni jeden z mladých účastníků poslal florbalový míček do všech terčů v brance a už údajně hraje za klub. Doufáme, že ten svůj sport si tady najde víc dětí. A to je hlavní myšlenka festivalu, kdy možnost se na něm prezentovat a realizovat jinou formu náboru vítají i mělnické kluby." Vyjma tradičních sportů, mezi něž se řadí především míčové, budou k vyzkoušení různé druhy sebeobrany, požární a jezdecký sport, letní biatlon, atletické disciplíny, orientační sport a další odvětví.

Mělnický festival sportu je součástí celostátního projektu Sportuj s námi, a proto bude opět v jeho rámci probíhat tradiční dvanáctiboj, ve kterém si účastníci mohou vyzkoušet svou sportovní všestrannost. Podle získaných bodů budou vyhodnoceni medailí a diplomem. V doprovodném programu nechybí zejména mezi dětmi oblíbené letecké "bombardování" sladkým nákladem, živá muzika do večerních hodin, tombola a další zajímavosti.

Takže nezapomeňte, druhou zářijovou sobotu od 13 hodin ve sportovním areálu FC Mělník Na Podolí.

Akce končí s odchodem posledního účastníka a vstupné je zdarma!

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Mělnický masopust - Mělník

23.02.2020 - 23.02.2020
Regionální muzeum,…

Budeme zpívat a dovádět, jak jen to půjde! Průvod projde středem města a těšit se můžete na tradiční zabijačkové hody.…

Kokořínský jarmark

04.04.2020 - 04.04.2020
Kokořín

Rok se s rokem sešel, pár týdnů pomine a brzo je tu podzim a s ním i náš tradiční podzimní jarmark. Přijměte tedy tímto…

Vinná noc v Mělníku

25.04.2020 - 25.04.2020
Mělník, Náměstí Míru

Putování za vínem po mělnických sklepeních. Mělničtí vinaři zvou všechny milovníky vína, ale i památek města Mělníka,…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Loading...
Kategorie

středa 22. leden

Dnes má svátek Slavomír

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete