Statistika našeho portálu

  • 100 976 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Mezibrány Memfis Soumarrock 2013 - Prachatice

17.08.2013 Prachatice

Atlas Česka zve zájemce o pořádnou dávku hudebního nášupu na další ročník tradičního open-air festivalu "Mezibrány", konajícího se již několikátým rokem v historickém městě Prachatice. Nejedná se sice o líbivou a po srsti hladící přehlídku klasické popové hudební scény, ale o to více by festival mohl oslovit ty z Vás, kteří se u hudebních koncertů rádi rozparádíte a to nejen díky výbornému…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
parku Parkán, Prachatice
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Prachatice
Obec
Prachatice

Fotogalerie k článku

Atlas Česka zve zájemce o pořádnou dávku hudebního nášupu na další ročník tradičního open-air festivalu "Mezibrány", konajícího se již několikátým rokem v historickém městě Prachatice. Nejedná se sice o líbivou a po srsti hladící přehlídku klasické popové hudební scény, ale o to více by festival mohl oslovit ty z Vás, kteří se u hudebních koncertů rádi rozparádíte a to nejen díky výbornému čepovanému pivu.

Co zde uslyšíte

V prachatickém parku Parkán již tradičně dostávají velký prostor regionální kapely, pro které je účast na takovémto festivalu jednou z mála možností předvést své umění širšímu spektru publika. V minulých ročnících zde zaujali především Dirty lesbiens duck, Black Spirit Rose, Petting Zoo či Fake Skill. Mezi pozvanými kapelami však často narazíme i na zvučnější jména naší rockové scény, jakými jsou například charismatičtí hudebníci ze skupiny Krucipüsk. Organizátoři se každoročně postarají i o kvalitní gastronomické zázemí, které obstarávají lahodné uzenářské výrobky zdejší provenience a samozřejmě i hojně žádané pivo jako křen. Na následujících řádcích Vám předkládáme kompletní harmonogram aktuální ročníku a přejeme Vám co nejlepší zábavu.

Mezibrány Memfis Soumarrock 2013

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 26. září

Dnes má svátek Andrea

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete