Narozeninový koncert Rádia Blaník 2024
25.05.2024 Konopiště
V sobotu 25. května 2024 se na Konopišti uskuteční každoročně vyprodaný narozeninový koncert Rádia Blaník, kterého se vždy účastní tisíce fanoušků. V příštím roce navíc Rádio Blaník oslaví jubilejní 25. narozeniny a svým fanouškům proto připravilo opravdu hvězdný line-up v čele s populární německou disco skupinou Boney M. Na akci také vystoupí historicky nejvíce gratulantů a interpretů. Popřát Rádiu Blaník přijde například Michal David, Lucie Bílá, Monika Absolonová, kapela No Name, O5 a Radeček nebo Václav Neckář.
Adresa a kontaktní informace
- Oblast
- Střední Čechy
- Kraj
- Středočeský kraj
- Okres
- Benešov
- Obec
- Benešov
Přírodní amfiteátr na Konopišti opět po roce ožije 25. května 2024 velkou narozeninovou oslavou Rádia Blaník. Tradiční "Koncert pro všechny bezva lidi" slibuje hvězdný line-up v čele s německou legendární kapelou Boney M. Na koncertě plném hvězd vystoupí například Michal David, kapela No Name, Lucie Bílá, Monika Absolonová, Petr Kolář, Michal Hrůza, OIga Lounová, kapela O5 a Radeček, Anna K, Václav Neckář a další.
"Každý rok jsme bohužel z kapacitních důvodů mohli na Konopiště vpustit pouze deset tisíc fanoušků. Rádi bychom, aby jubilejní 25. narozeninový koncert Rádia Blaník mohlo navštívit co nejvíce našich fanoušků, proto vítáme záměr rozšíření areálu na Konopišti, abychom mohli do prodeje uvolnit více vstupenek," říká šéf programu Rádia Blaník a moderátor koncertu Daniel Rumpík.
Ve čtvrtek ráno spustilo Rádio Blaník do prodeje prvních sto vstupenek, které nabídlo posluchačům za výrazně nižší cenu. Tyto vstupenky byly vyprodané za jednu minutu. Ke každé vstupence navíc fanoušci získají jako dárek nové výběrové CD, kde naleznou 25 nejoblíbenějších českých písniček za 25 let Rádia Blaník. Navíc ti, kteří si objednají vstupenky do Vánoc, dostanou ještě kromě uvedeného CD zdarma jako dárek i populární "blanický" klobouk.
"Kromě klasického prodeje vstupenek přijdeme letos ještě s jednou novinkou, a to speciálními dárkovými balíčky. Fanoušci Rádia Blaník si tak v kompletu se vstupenkou mohou zakoupit i exkluzivní kolekci oblečení a doplňků, kterou jsme připravili speciálně při příležitosti našich 25. narozenin. Naši posluchači se tak mohou na koncert plně vybavit, protože získají "blanické" tričko, mikinu, šálu, ponožky a samozřejmě tradiční klobouk, který je na koncertě každoročně nejžádanějším zbožím," říká Daniel Rumpík.
EDIT: Koncert je již vyprodaný
Mapa
Líbí se vám tento článek a rádi byste, aby se v rubrice Kalendář akcí zobrazoval mezi prvními?
Pošlete SMS zprávu ve tvaru ATLASCESKA 134581 na telefonní číslo 9033350 a článek tak nikdo nepřehlédne!
Cena SMS zprávy je 50 Kč včetně DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Reklamace plateb na reklamace@airtoy.cz nebo lince 602 777 555, 9 - 17 hodin, Po-Pá, www.platmobilem.cz. Kontakt na provozovatele: redakce@atlasceska.cz