Statistika našeho portálu

  • 96 498 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Natáčí Katy Perry v Praze?

29.06.2015 - 31.12.2025 Praha

Popová hvězda spatřena při vystoupení v  hlavním městě České republiky  Světoznámé muzeum voskových figurín Madame Tussauds upoutalo pozornost kolemjdoucích, když v pohádkové lokalitě nedaleko centra Prahy vytvořilo naprosto realistickou scénu, zachycující mezinárodní popovou senzaci Katy Perry, jak v doprovodu několika tanečníků "natáčí" hudební videoklip. Teprve při bližším pohledu mohli…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Popová hvězda spatřena při vystoupení v  hlavním městě České republiky

 

Světoznámé muzeum voskových figurín Madame Tussauds upoutalo pozornost kolemjdoucích, když v pohádkové lokalitě nedaleko centra Prahy vytvořilo naprosto realistickou scénu, zachycující mezinárodní popovou senzaci Katy Perry, jak v doprovodu několika tanečníků "natáčí" hudební videoklip. Teprve při bližším pohledu mohli přihlížející zjistit, že se jedná "pouze" o voskovou dvojnici slavné zpěvačky. Celá scéna, jež hrála všemi barvami a byla plná bláznivých tanečních kreací, totiž dokonale odpovídala stylu hudebních videoklipů Katy Perry. 

 

"Nemohla jsem uvěřit, že to skutečně není ona! Vypadala tak reálně," řekla kolemjdoucí Adéla. "Jsem velká fanynka Katy Perry, svými písněmi šíří skvělou náladu. Vidět ji dnes v Praze mi opravdu zlepšilo den, a stejně tak mé dceři!"

 

Popová superstar ověnčená mnoha hudebními cenami přijíždí do Prahy ze stálé expozice Madame Tussauds v Berlíně a doplní zde v rámci speciální pražské výstavy své hvězdné kolegy: teenagerské idoly Roberta Pattinsona a Taylora Lautnera, populárního zpěváka Justina Biebera, komika Jima Carreyho, topmodelku Heidi Klum, zpěvačku Lady Gaga, a slavné akční hrdiny Willa Smithe a Bruce Willise.

 

Kieran Lancini, globální ředitel pro vztahy s médii, Madame Tussauds uvedl: "Velice nás těší pozitivní reakce, které dnes Katy v Praze vyvolala. Je úžasné sledovat lidi, když se setkají tváří v tvář svému idolu a díky podobným aktivitám, při přenesení našich figurín do přirozeného prostředí, jim tato setkání umožňujeme. Naším posláním je nabízet veřejnosti co nejreálnější zážitek a jedinečné příležitosti k pořízení fotek s jejich oblíbenci!"

 

Jedinečná výstava Madame Tussauds v Praze je součástí Muzea voskových figurín Praha na Starém městě (Celetná 6) a je veřejnosti přístupná denně od 10h do 21h. Vstupné na výstavu je součástí prohlídky Muzea voskových figurín Praha a činí 160 Kč pro dospělého a 100 Kč pro děti. 

Další akce v okolí

Monkey Business chystají do Lucerny…

07.12.2021 - 09.12.2021
Vodičkova 36, Praha 1

MONKEY BUSINESS CHYSTAJÍ DO LUCERNA MUSIC BARU TŘI SPECIÁLNÍ VEČERY.

Online: Radkin Honzák - celá ČR

09.12.2021 - 09.12.2021
Praha

Zjistěte, jak se rodí „dobrý psychopat“, v přednášce legendárního českého psychiatra Radkina Honzáka!

Postapokalyptičtí Amnesia Scanner z…

10.12.2021 - 10.12.2021
Praha

Lunchmeat a Heartnoize se spojili, aby připravili unikátní audiovizuální event v Klášteře sv. Anežky České. 10.…

Pohádkový večer dirigentky Mathieso…

13.12.2021 - 13.12.2021
Rudolfinum (Dům umělců)

Sofia Gubajdulina: Poéma-pohádka Maurice Ravel: Šeherezáda Sergej Prokofjev: Popelka, výběr z baletu

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 7. prosinec

Dnes má svátek Benjamín

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete