Statistika našeho portálu

  • 98 908 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Naturisti v Aquaparku Brno Kohoutovice 2014

01.03.2014 Brno

Rádi bychom Vás v této sekci pozvali na výjimečnou akci zaměřenou zvláště na milovníky nudismu a lázeňských aktivit ke kterým nepotřebujete žádné ošacení a přesto se nebudete cítit nepřirozeně. V moravské metropoli Brně se v areálu aquaparku Kohoutovice během března můžete těšit na stále oblíbenější setkání naturistů, pro které je připraven bohatý osvěžující program s nespoutanou dávkou zábavy a…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Aquapark Brno Kohoutovice
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Brno-město
Obec
Brno

Fotogalerie k článku

Rádi bychom Vás v této sekci pozvali na výjimečnou akci zaměřenou zvláště na milovníky nudismu a lázeňských aktivit ke kterým nepotřebujete žádné ošacení a přesto se nebudete cítit nepřirozeně. V moravské metropoli Brně se v areálu aquaparku Kohoutovice během března můžete těšit na stále oblíbenější setkání naturistů, pro které je připraven bohatý osvěžující program s nespoutanou dávkou zábavy a potěšení.

Co Vás zde čeká

V průběhu března na Vás v Kohoutovicích čekají celkově tři saunové ceremoniály s nádechem ovoce, eukalyptu a slivovice. Kromě toho se těšte i na inovativní běhání po vodě v aquazorbu, humorné koulení v aquarolleru či atraktivní soutěž v malování na nahé tělo. Nemusíte se bát, že byste se na akci cítili osamoceni, neboť se jí s postupem času účastní stále větší počet naturistů z Brna i celé jižní Moravy. Samozřejmostí jsou i tradiční posezení v sauně, rozmanité rozhovory ve vířivce či vodní radovánky v bazénu. Program této unikátní akce je natolik lákavý, že bezpochyby přiláká do početné rodiny naturistů i další účastníky z řad všech věkových generací. Redakce Atlasu Česka pak bude ráda, když se z vlastními zkušenostmi z Naturistického Brna podělíte i Vy.

Naturisti v Aquaparku Brno Kohoutovice 2014

 

 

 

Mapa

Další akce v okolí

Adventní Víno z blízka 2022 - Brno

03.12.2022 - 03.12.2022
Augustiniánský klášter…

Adventní Víno z blízka je ideální příležitostí kde ochutnat, vybrat a nakoupit skvostná moravská vína od 12 vinařů v…

Obři - Brno

19.01.2023 - 19.01.2023
Klub Leitnerova

Participační inscenace pro děti od 3 let. Derniéra a tedy poslední možnost představení vidět.

Mint Market - Brno

10.12.2022 - 11.12.2022
Tržnice Brno, Zelný trh

MINT se odehraje opět v celé budově Tržnice Brno na Zelném trhu v sobotu a neděli 10. a 11. prosince.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete