Statistika našeho portálu

  • 94 752 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Naturisti v Aquaparku Brno Kohoutovice 2014

01.03.2014 Brno

Rádi bychom Vás v této sekci pozvali na výjimečnou akci zaměřenou zvláště na milovníky nudismu a lázeňských aktivit ke kterým nepotřebujete žádné ošacení a přesto se nebudete cítit nepřirozeně. V moravské metropoli Brně se v areálu aquaparku Kohoutovice během března můžete těšit na stále oblíbenější setkání naturistů, pro které je připraven bohatý osvěžující program s nespoutanou dávkou zábavy a…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Aquapark Brno Kohoutovice
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Brno-město
Obec
Brno

Fotogalerie k článku

Rádi bychom Vás v této sekci pozvali na výjimečnou akci zaměřenou zvláště na milovníky nudismu a lázeňských aktivit ke kterým nepotřebujete žádné ošacení a přesto se nebudete cítit nepřirozeně. V moravské metropoli Brně se v areálu aquaparku Kohoutovice během března můžete těšit na stále oblíbenější setkání naturistů, pro které je připraven bohatý osvěžující program s nespoutanou dávkou zábavy a potěšení.

Co Vás zde čeká

V průběhu března na Vás v Kohoutovicích čekají celkově tři saunové ceremoniály s nádechem ovoce, eukalyptu a slivovice. Kromě toho se těšte i na inovativní běhání po vodě v aquazorbu, humorné koulení v aquarolleru či atraktivní soutěž v malování na nahé tělo. Nemusíte se bát, že byste se na akci cítili osamoceni, neboť se jí s postupem času účastní stále větší počet naturistů z Brna i celé jižní Moravy. Samozřejmostí jsou i tradiční posezení v sauně, rozmanité rozhovory ve vířivce či vodní radovánky v bazénu. Program této unikátní akce je natolik lákavý, že bezpochyby přiláká do početné rodiny naturistů i další účastníky z řad všech věkových generací. Redakce Atlasu Česka pak bude ráda, když se z vlastními zkušenostmi z Naturistického Brna podělíte i Vy.

Naturisti v Aquaparku Brno Kohoutovice 2014

 

 

 

Mapa

Další akce v okolí

Online: Proces - celá ČR

20.01.2021 - 23.01.2021
Divadlo Polárka

Vítejte ve světě, kde smysluplnou činnost, vztahy i víru nahradilo pokrytectví a vyprázdněné rituály.

Veletrh PRODÍTĚ - Brno

04.03.2021 - 07.03.2021
Brno

Veletrh PRODÍTĚ je nejvýznamnější oborovou kontraktačně–prodejní prezentací v České republice. Novinky svého sortimentu…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

sobota 23. leden

Dnes má svátek Zdeněk

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete