Statistika našeho portálu

  • 97 585 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 202 Míst a památek

Noc na Karlštejně na náměstí v Berouně

22.06.2013 Beroun

Legendární muzikál Noc na Karlštejně bude 22. června k vidění pod hradbami na Náměstí Joachima Barranda v Berouně. V hlavní roli císaře Karla IV. se v Noci na Karlštejně představí známý herec Václav Vydra. Začátek je ve 20:30 hodin. Vstupenky za 200 Kč je možné zakoupit v předprodeji v Městském informačním centru na Husově náměstí. K poberounskému muzikálu už neodmyslitelně patří i další…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
pod hradbami na Náměstí Joachima Barranda v Berouně
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Beroun
Obec
Beroun

Fotogalerie k článku

Legendární muzikál Noc na Karlštejně bude 22. června k vidění pod hradbami na Náměstí Joachima Barranda v Berouně. V hlavní roli císaře Karla IV. se v Noci na Karlštejně představí známý herec Václav Vydra. Začátek je ve 20:30 hodin. Vstupenky za 200 Kč je možné zakoupit v předprodeji v Městském informačním centru na Husově náměstí.

K poberounskému muzikálu už neodmyslitelně patří i další protagonisté. Uvidíte například Pavla Vítka, Lumíra Olšovského, Petra Jančaříka či Jana Matěje Raka. Sbor manů bude sestaven z několika představitelů poberounských obcí a měst, Beroun nevyjímaje. Pod širým nebem vystoupí i šermíři, metači ohně, chybět nebude ani koza či kůň. Před představením divákům zahraje staropražské kuplety poberounská kapela Třehusk.

Vstupenky

za 200 Kč je možné zakoupit v předprodeji v Městském informačním centru na Husově náměstí. Na místě je pak zakoupíte za 250 Kč.

Pozor - kapacita hlediště je omezená!

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 22. květen

Dnes má svátek Emil

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete