Statistika našeho portálu

  • 96 484 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Okrašlovací spolek Miličín

22.06.2013 Miličín

Slavnostní otevření Stezky Čeňka Kraupnera   Již loňského června získal Okrašlovací spolek Miličín z grantu T-Mobile pro zaměstnance prostřednictvím Nadace VIA finanční příspěvek ve výši 96.000,-- Kč na vybudování naučné stezky, krytého pódia (altánu) a kruhové lavičky okolo Lípy Svobody.   Po ročních přípravách a za podpory Obce Miličín proběhne v sobotu dne 22. června 2013 ve 14. hodin…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Slavnostní otevření Stezky Čeňka Kraupnera

   Již loňského června získal Okrašlovací spolek Miličín z grantu T-Mobile pro zaměstnance prostřednictvím Nadace VIA finanční příspěvek ve výši 96.000,-- Kč na vybudování naučné stezky, krytého pódia (altánu) a kruhové lavičky okolo Lípy Svobody.

   Po ročních přípravách a za podpory Obce Miličín proběhne v sobotu dne 22. června 2013 ve 14. hodin slavnostní otevření Stezky Čeňka Kraupnera a krytého pódia(šestibokého altánu). Akce bude zahájena u šestibokého altánu na Hájkově náměstí v Miličíně úvodním slovem předsedkyně Okrašlovacího spolku Miličín, poté vystoupí děti ZUŠ Votice se svým hudebním doprovodem. Po přestřihnutí stuhy a pokřtění altánu se každý účastník vydá svým tempem po naučné stezce, dlouhé cca 5 km o střední náročnosti.  Stezka vede z centra obce  od Lípy Svobody na horu Kalvárii k jedinečnému přírodnímu úkazu v ČR - kamennému lvu  a zpět do Miličína okolo zatopeného lomu k restauraci ,,U Dvou Javorů". Obsahuje celkem 8 informačních panelů (i oboustranných), které zachycují historii a zajímavosti Miličína a jeho blízkého okolí.

   Během slavnostního otevření stezky si bude možné zakoupit sběratelské karty Klubu českých turistů s názvem Hříva č. 970 a č. 1071.

   Na slavnostní otevření Vás srdečně zve Okrašlovací spolek Miličín.

  

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 4. prosinec

Dnes má svátek Barbora

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete