Statistika našeho portálu

  • 104 142 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

6. ročník konference Autismus v praxi

15.11.2020 - 16.11.2020 Praha

V pořadí již šestá konference pořádaná Národním ústavem pro autismus, z.ú., která se věnuje tématům související s problematikou poruch autistického spektra proběhne ONLINE.

Adresa a kontaktní informace

15. - 16. října 2020 živý stream v Congress & Wellness hotel Olšanka, Táboritská 23/1000, 130 00 Praha 3
V tomto roce se nebude jednat pouze o konferenci kazuistickou, do programu jsou zařazeny i odborné příspěvky. Cílem konference je nabídnout ověřené postupy, které se odborníkům či rodičům osvědčily v náročné péči o lidi s autismem, a které tak mohou být inspirací pro jiné.
 
PROGRAM KONFERENCE
6. ročník dvoudenní konference je složen z bohatého odborného programu pro širokou veřejnost. Letos poprvé je pro vás zajištěn i večerní program, na kterém nebude chybět raut, předávání ceny Aplaus, křest knihy, divadelní představení Dr.amAS a vystoupení hudebních kapel!
Osvědčení o absolvování konference obdrží účastník v elektronické podobě po skončení akce.
 
Program konference a další podrobnosti na našem webu:
https://www.vzdelavani.nautis.cz/cz/konference

Další akce v okolí

Příměstský tábor Bike Camp 2025 - P…

11.08.2025 - 15.08.2025
Výstaviště Praha 7

Týden plný cyklistiky, výzev a nových přátelství – přesně to čeká účastníky příměstského tábora Bike Camp, který…

Reprezentační královský košt 2025 -…

14.08.2025 - 14.08.2025
Praha

Pultová degustace 324 nejlepších vín soutěže KRÁL VÍN České republiky 2025 a bohatý raut.

Královský košt 2025 - Praha

15.11.2025 - 15.11.2025
Praha

Ochutnejte s námi nejlepší vína z českých a moravských vinic. Vína, která ohromila porotu 20. ročníku soutěže KRÁL VÍN…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

středa 9. červenec

Dnes má svátek Drahoslava

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Malí indiáni

Jak dostat Vaše děti od obrazovek do přírody tak, aby je to bavilo a aby chtěly dobrovolně do lesa znovu a znovu?

Malí indiáni

Na Atlase Česka dále najdete