Statistika našeho portálu

  • 101 845 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Aktuální tipy na víkend a pro volný čas

Zobrazuji výsledky 1 - 10 z celkem 57

Tipy na víkend 1. - 2. ledna

31.12.2021 Praha

Ani jsme se nenadáli a je tady nový rok! Máme tady pro vás první tipy na víkend v roce 2022. Nezapomeňte na novoroční tradice, nevěště prádlo, dejte si čočku a vyhněte se všemu negativnímu. Přejeme vám to nejlepší v novém roce.

Tipy na víkend 25. - 26. prosince

23.12.2021 Praha

Jelikož tento víkend vyšel na 1. a 2. svátek vánoční, moc akcí se nekoná, přesto jsme jich pár pro vás dali dohromady. Za tým Atlasu Česka vám přejeme Šťastné a veselé Vánoce, žádné kosti v kaprovi, bohatého Ježíška a hlavně pevné zdraví.

Tipy na víkend 20 - 21. listopadu

20.11.2021 - 21.11.2021 Praha

Možná si někdo z vás díky státnímu svátku udělal prodloužený víkend. Aby ne, odpočinek je rozhodně třeba a ještě lepší je, když je to odpočinek aktivní. Proto jsme pro vás připravili pravidelnou dávku akcí, které se tento týden v naší republice odehrávají.

On - line akce 2020

31.10.2020 Praha

Současná situace ovlivněná nebezpečným koronavirem citelně zasáhla do konání většiny veřejných akcí a mnozí z organizátorů přesouvají těžiště své tvorby do virtuálního on-line prostředí.  Atlas Česka Vám proto s pružností sobě vlastní přináší přehled těch nejzajímavějších kulturních, vzdělávacích i ryze zábavných projektů, které jsou v…

Volné vstupy v Praze

01.10.2020 Praha

Čas od času se vyskytnou akce, které lákají zájemce na minimální či vůbec žádné vstupné. Často slouží k zviditelnění konkrétních institucí či k odměnění věrných návštěvníků a zpřístupnění expozic těm, kteří by si jindy návštěvu nemohli z různých důvodů dovolit. Jestliže je Vaše oblíbená cena zdarma tak jistě přivítáte náš přehled na rok…

Půlnoční mše na Štědrý den 2019 - Praha

24.12.2019 Praha

Blíží se nejkrásnější den v roce, který si většina z nás spojuje s blízkými chvílemi v kruhu svých nejbližších a zároveň i s atmosférou duchovní sdílnosti, kterou lze nejlépe prožívat při návštěvě některé ze slavnostních bohoslužeb. Atlas Česka pro Vás připravil tradiční přehlídku vánočních bohoslužeb v našem hlavním městě.

Co dělat v Praze v týdnu od 14. do 20. ledna 2019

11.01.2019 Praha

Atlas Česka pro všechny Pražany i návštěvníky našeho hlavního města připravil výběr těch nejzajímavějších akcí příštího týdne, které potěší sportovní nadšence, milovníky kultury, filmové fanoušky, hudební znalce i zvídavé hlavičky.

Kam na Půlnoční v Praze

23.12.2018 Praha

V našich pozvánkách se snažíme především inspirovat čtenáře k návštěvě akcí spojených se společenským, sportovním či zábavním zaměřením. Rádi však zveme i na události spojené s duchovním rozjímáním, které jsou neodmyslitelnou součástí především období vánočních svátků. Obyvatelé hlavního města mají i letos příležitost zúčastnit se o…

Kategorie

čtvrtek 22. únor

Dnes má svátek Petr

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete