Statistika našeho portálu

  • 95 094 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

OPEN PARTY Freestyle Parku Modřany

27.04.2013 Praha

Ve Freestyle Parku Modřany se bude 27. dubna 2013 konat velkolepé přivítání letní sportovní sezony. Od 14 hodin bude připraven program, který zaručeně zaujme všechny milovníky aktivně stráveného volného času. Návštěvníci se mohou těšit na beach volejbalové turnaje, barmanskou a  wakeboardingovou show. Zároveň se zde představí žhavá novinka letošního léta - Flyboard. Bohatým programem bude…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Praha, ve Freestyle Parku Modřany
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Ve Freestyle Parku Modřany se bude 27. dubna 2013 konat velkolepé přivítání letní sportovní sezony. Od 14 hodin bude připraven program, který zaručeně zaujme všechny milovníky aktivně stráveného volného času. Návštěvníci se mohou těšit na beach volejbalové turnaje, barmanskou a  wakeboardingovou show. Zároveň se zde představí žhavá novinka letošního léta - Flyboard. Bohatým programem bude provázet Pavel Cejnar, hudební doprovod zajistí DJ a rocková kapela VosaNaVostro. Open party je pro návštěvníky ZDARMA.

Freestyle Park Modřany zajistí na své Open party jako tradičně rozmanitý doprovodný program. Zahájení bude patřit turnaji v plážovém volejbalu, kde si soutěžící zahrají o zajímavé ceny. Poté se představí letošní novinka Flyboard, unikátní vodní tryskové vznášedlo, se kterým se každý může na chvíli stát doslova superhrdinou. Kromě něj si budou návštěvníci moci vychutnat i wakesurfing nebo jízdu na motorových člunech.

Na souši se bude dít také mnoho aktivit. K půjčení budou Segwaye, skákací boty a elektronické skateboardy. Pro ty, kteří se věnují posilování, zde bude připraven koutek s TRX cvičením a kruhovým tréninkem. Za symbolickou částku bude možné projít diagnostikou fyzické kondice In Body.  Děti se zabaví ve tvořivých dílnách Baby office, na skákacích hradech a chybět nebude ani cukrová vata.

K dispozici bude také bar s míchanými drinky, které osvěží nejedno žíznivé hrdlo. Zábavný a sportovní program pro všechny sportovní nadšence, rodiny s dětmi a milovníky odpočinku bude moderovat Pavel Cejnar. Hudební kulisu dne zajistí DJ Petr Dobeš a rocková kapela VosaNaVostro

Další akce v okolí

Online: Kosmonauti (1/2) - celá ČR

12.04.2021 - 15.04.2021
Praha

Vydejte se do vesmíru prostřednictvím Prima ZOOM. 60 let od prvního letu člověka do vesmíru.

Online: Základy programování - celá…

14.04.2021 - 14.04.2021
Praha

Chceš vyzkoušet programování a setkat se online s mentory Green Fox Academy?

Online: Jarní koncert na Nuselské r…

15.04.2021 - 15.04.2021
Praha

Hudební soubor Kvarteto Apollon zahraje opět on-line

Běh Urban Challenge - Praha

17.04.2021 - 17.04.2021
Psychiatrická nemocnice…

5. ročník originálního překážkového závodu v městském prostředí je tady!

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

středa 14. duben

Dnes má svátek Vincenc

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete