Statistika našeho portálu

  • 99 299 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Otevřená Náplavka - Kolín

01.05.2016 Kolín

Když něco neexistuje, znamená to jediné, musíte to vytvořit. V neděli 1. května od 16 hodin vás zveme na jarní happening s názvem OTEVŘENÁ NÁPLAVKA, projekt spojující formy pouličního umění - hudby, poezie, obrazů a fotografie, k tomu dávka dobrého jídla a pití.Bude PRVNÍ MÁJ - lásky čas! Můžete se přijít políbit pod rozkvetlé Stromy lásky, poslouchat pouliční hudebníky, posedět u veršů Jitky…

Adresa a kontaktní informace

Když něco neexistuje, znamená to jediné, musíte to vytvořit. V neděli 1. května od 16 hodin vás zveme na jarní happening s názvem OTEVŘENÁ NÁPLAVKA, projekt spojující formy pouličního umění - hudby, poezie, obrazů a fotografie, k tomu dávka dobrého jídla a pití.

Bude PRVNÍ MÁJ - lásky čas! Můžete se přijít políbit pod rozkvetlé Stromy lásky, poslouchat pouliční hudebníky, posedět u veršů Jitky Novákové, zatančit si s DUENDE, navštívit otevřenou Práchovnu, prohlédnout Fotogalerii pod nebem spolku Můj Kolín, nebo se zúčastnit vernisáže Kolínských pokojů. Klidně se ale jen tak posaďte u řeky a vnímejte její krásu.

Akce začíná již od čtyř hodin a bude plynout do setmění. Je to živý organismus, proto se mohou objevit i nečekané hudební formace, nečekaní hosté, nečekaná setkání. Přijďte zažít atmosféru PRVNÍ KOLÍNSKÉ NÁPLAVKY.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Mistrovství ČR v králičím hopu 2023…

11.03.2023 - 11.03.2023
sportovní hala Borky

Všechny sportovní nadšence a milovníky zvířátek zveme na 11. Mistrovství České republiky v králičím hopu.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 6. únor

Dnes má svátek Vanda

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete