Statistika našeho portálu

  • 102 701 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Otevřený vinný sklep ve Vinařství Kocián v Kutné Hoře 2023

01.07.2023 Kutná Hora

Máte rádi kvalitní česká vína? Rádi degustujete a taky se chcete dozvědět něco o víně? Přijďte navštívit kutnohorské Vinařství Kocián, které vás zve na akci „Otevřený vinný sklep“. Proběhne v sobotu 1. července v jejich úžasném sklepě plném přírodních vín. Celý večer bude hrát kapela Vítek Band.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Uhelná ulice 599/5, Kutná Hora
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Kutná Hora
Obec
Kutná Hora

Fotogalerie k článku

Máte rádi kvalitní česká vína? Rádi degustujete a taky se chcete dozvědět něco o víně? Přijďte navštívit kutnohorské Vinařství Kocián, které vás zve na akci "Otevřený vinný sklep". Proběhne v sobotu 1. července v jejich úžasném sklepě plném přírodních vín. Celý večer bude hrát kapela Vítek Band.

 

Jedinečnou příležitost ochutnat vína přímo z vinic Vinařství Kocián z Kutné Hory budete mít v sobotu 1. července od 17:00 na akci Otevřený vinný sklep. Oblíbené lokální vinařství je známé svými kvalitními a přírodními víny bez chemie. Během večera si budete moci vychutnat různé odrůdy z ročníku 2022, 2021 a 2020. 

V mladém rodinném Vinařství Kocián vám rádi odhalí "vinařská tajemství" a podělí se s vámi o jejich znalosti a vášeň pro pěstování vinné révy a  výroby vína. Kromě skvělého vína se můžete těšit i na živou hudební kapelu s názvem Vítek Band, která bude hrát celý večer. Tato talentovaná skupina přinese do sklepa pozitivní energii a atmosféru, která vám dodá ještě větší radost z večera. Budete mít příležitost tancovat, zpívat a užívat si nezapomenutelnou noc plnou dobrého vína a skvělé  živé hudby. Vzhledem k omezené kapacitě sklepa si raději rezervujte svá místa dopředu.

 

Program :

Slavnostní zahájení otevírání láhví ročníku 2022 bude od 17:00 hodin.

Datum: Sobota, 1. července 2023

Čas: 19:00 hod, vystoupení hudební skupiny "Vítek Band "

Místo: Naše vinařství - Otevřený vinný sklep, Adresa: Uhelná ulice 599/5, Kutná Hora

 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete