Statistika našeho portálu

  • 96 275 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Parním vlakem za vysvědčení s vyznamenáním zdarma

02.02.2013 Jindřichův Hradec

Budou mít Vaše ratolesti vysvědčení s vyznamenáním? Pak neváhejte a odměňte je jízdou historickým parním vlakem.  Děti, které předloží své aktuální vysvědčení s vyznamenáním, pojedou zdarma.  Jindřichohradecké místní dráhy připravily pro zájemce dárek v podobě jízdy historickým parním vlakem . Kouzelnou zimní krajinou se jede v sobotu, 2. února 2013 do železniční stanice Kunžak-Lomy.Parní vlak se…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Budou mít Vaše ratolesti vysvědčení s vyznamenáním? Pak neváhejte a odměňte je jízdou historickým parním vlakem.

 

Děti, které předloží své aktuální vysvědčení s vyznamenáním, pojedou zdarma.

 

Jindřichohradecké místní dráhy připravily pro zájemce dárek v podobě jízdy historickým parním vlakem . Kouzelnou zimní krajinou se jede v sobotu, 2. února 2013 do železniční stanice Kunžak-Lomy.

Parní vlak se v sobotu vydá na cestu z Jindřichova Hradce do stanice Kunžak-Lomy ve 13:00 hodin. Zpět do Hradce vyráží ve 14:40 hodin. V čele vlakové soupravy bude zapřažena parní lokomotiva řady U 46.001 zvaná Resiţa z roku 1958. Ve vlaku je řazen bufetový vůz s možností občerstvení.

Zpáteční jízdenka pro dospělé stojí 200 Kč. Děti do 3 let jsou přepravovány zdarma a pro děti od 3 do 15 let, které nebudou mít na vysvědčení vyznamenání, je jízdenka za poloviční cenu. Rezervace míst je možná za poplatek 20 Kč za místo. Rodiny s dětmi (2 dospělí a 1-3 děti od 3 do 15 let) si mohou zakoupit celodenní rodinnou jízdenku bez rezervace za 650 Kč.

Prodej jízdenek a místenek

je možný na adrese e-jizdenka.cz. Rezervaci můžete provést i telefonicky na čísle 384 361 165 v pracovních dnech od 7.00 do 15.00 hodin. Další informace získáte na e-mailu office@jhmd.cz.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 22. říjen

Dnes má svátek Sabina

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete