Statistika našeho portálu

  • 95 507 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 197 Míst a památek

Patříme k sobě 2018 - Semily

24.04.2018 - 27.04.2018 Semily

Atlas Česka si dovoluje pozvat všechny fanoušky kulturních akcí na záslužný a potřebný festival zdravotně postižených "Patříme k sobě", který každoročně v dubnu hostí město Semily. Během několika dnů na Vás čekají divadelní vystoupení či hudební koncerty, předváděné několika desítkami uměleckých souborů z celé České republiky.Na co se můžete těšitHlavní snahou organizátorů je podporovat integraci…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Atlas Česka si dovoluje pozvat všechny fanoušky kulturních akcí na záslužný a potřebný festival zdravotně postižených "Patříme k sobě", který každoročně v dubnu hostí město Semily. Během několika dnů na Vás čekají divadelní vystoupení či hudební koncerty, předváděné několika desítkami uměleckých souborů z celé České republiky.

Na co se můžete těšit

Hlavní snahou organizátorů je podporovat integraci lidí se zdravotním postižením a přiblížit jejich umění a nesporné umělecké kvality především dětem a mladým lidem. I proto mezi pravidelné hosty festivalových vystoupení patří školní kolektivy z celého okolního regionu. Místem konání jednotlivých vystoupení je Dětské centrum Semily, kde můžete navštívit veselé pohádky, hravá vyprávění, živelnou diskotéku či taneční veselici.

O významu festivalu hovoří i skutečnost, že se jej účastní na 300 účinkujících a několik desítek terapeutů, vychovatelů a asistentů. Svým potleskem či případným finančním příspěvkem můžete rozzářit tváře všech nadšených vystupujících, kteří si stejně jako všichni ostatní umělci ocenění své snahy bezpochyby zaslouží.

Patříme k sobě 2018

Festival  pěveckých,  tanečních a hudebních souborů ústavů sociální péče pro děti a mládež  se uskuteční ve dnech 24. - 27. 4. 2018 - XXI. ročník.

 

Těšíme se na vás!

                                                                                 


 

Mapa

Další akce v okolí

Bleší trhy Tuhaň a Čurdovo pivo - S…

20.06.2021 - 20.06.2021
Obec Tuhaň na Semilsku

Akce s téměř 40letou tradicí, dříve známá pod názvem - burza Chuchelna. Nyní v obci Tuhaň na Semilsku, rodná vesnice…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

neděle 20. červen

Dnes má svátek Květa

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete