Statistika našeho portálu

  • 99 244 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Petrovické mrholení 2013 - Petrovice

31.05.2013 - 01.06.2013 Petrovice

Atlas Česka Vám rád představuje i ty kulturní a společenské podniky, které doposud nevešly v masovou známost, a možná i proto si uchovávají ryze autentický charakter, umožňující jeho fanouškům i vystupujícím využít sdílené a interaktivní atmosféry. Jedním z festivalů tohoto typu i dvoudenní multižánrový festival "Petrovické mrholení", konající se na přelomu května a června v Petrovicích u…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
zámecký park
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Příbram
Obec
Petrovice

Fotogalerie k článku

Atlas Česka Vám rád představuje i ty kulturní a společenské podniky, které doposud nevešly v masovou známost, a možná i proto si uchovávají ryze autentický charakter, umožňující jeho fanouškům i vystupujícím využít sdílené a interaktivní atmosféry. Jedním z festivalů tohoto typu i dvoudenní multižánrový festival "Petrovické mrholení", konající se na přelomu května a června v Petrovicích u Sedlčan.

Na co se můžete těšit

Během pečlivě připraveného programu se posluchačům a návštěvníkům představí několik hudebních kapel, divadelních souborů (převážně ochotnických) a filmových projekcí. Nezaměnitelnou součástí tohoto setkání pohodových lidí jsou i výstavy uměleckých předmětů, obrazů a obrázků, sochařských výtvorů či fotografických snímků. Z hudební produkce si na své přijdou vyznavači rocku, ska, rock´n´folku, alternativní hudby a mnoha dalších, těžko zařaditelných žánrů.

K atraktivitě festivalu přispívá i jedinečné místo konání, kterým je zdejší nádherný zámecký park, zrekonstruovaný v roce 2011. Pro případ špatného počasí pak mají organizátoři připraveno více než 300 m2 kryté zastřešené plochy, která všechny návštěvníky i vystupující s přehledem ochrání.

Petrovické mrholení 2013

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 27. leden

Dnes má svátek Ingrid

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete