Statistika našeho portálu

  • 89 049 Akcí v kalendáři
  • 5 377 Ubytovacích zařízení
  • 24 163 Míst a památek

Festival Tolerance – Prague Pride 2019 - Praha

05.08.2019 - 11.08.2019 různá místa, Praha

Málokterá kulturní a společenská akce si za krátkou dobu svého konání vysloužila tak rozporuplnou pověst a zároveň nebývalý mediální zájem jako "Festival Tolerance – Prague Pride", která se již několikátým rokem koná v průběhu srpna v našem hlavním městě Praze.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
různá místa, Praha
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Málokterá kulturní a společenská akce si za krátkou dobu svého konání vysloužila tak rozporuplnou pověst a zároveň nebývalý mediální zájem jako "Festival Tolerance – Prague Pride", která se již několikátým rokem koná v průběhu srpna v našem hlavním městě Praze. Může za to především organizátor soutěže, kterým je komunita gayů a leseb, a zároveň pak často stereotypní představy nemalé části naší populace o principech fungování rovné společnosti bez ohledu na sexuální orientaci jejích členů.

Co Vás na akci čeká

Bez ohledu na rozmanité názory celé společnosti nelze akci samotné upřít poutavou zajímavost, kreativní bohatost a nezpochybnitelnou atraktivitu. Během několika dnů se všem účastníkům naskýtá možnost navštívit desítky hudebních koncertů, poutavých výstav, sportovních klání, nápaditých divadelních představení či filmových produkcí. Bohatý program pak ozvláštňuje i početná skupinka zajímavých a atraktivních hostů, kteří jednotlivých ročníků účastní.

Jsme si jisti, že každý z návštěvníků zde zkrátka nalezne kulturní vyžití plné zábavy, uměleckých zážitků a plné radosti ze života. Tento fakt snad spolu s hojnou účastí návštěvníků bude tou nejlepší odměnou a satisfakcí pro pečlivé organizátory této zajímavé a potřebné akce, jejíž kompletní program Vám níže předkládáme k posouzení.

Festival Tolerance – Prague Pride 2019

K pražskému létu neodmyslitelně patří festival Prague Pride zaměřený na gay, lesbickou, bisexuální a transgender tematiku. Je akcí nejen pro LGBT komunitu, ale úplně pro všechny. Sedmý ročník přišel s kampaní "Zbytečný festival".
Festival Prague Pride zaměřený na gay, lesbickou, bisexuální a transgender (LGBT) tematiku letos vstupuje již do 9. ročníku. 

Prague Pride bývá označován za zbytečný festival, protože panuje přesvědčení, že LGBT lidé jsou v České republice vesměs tolerováni. Cílem letošní kampaně je ukázat, že je velký rozdíl mezi pouhou tolerancí a skutečným respektem, který si LGBT lidé zaslouží stejně jako ti, kdo se narodili s heterosexuální orientací.

Těšíme se na vás!

Další akce v okolí

Pražské folklorní dny

18.07.2019 - 21.07.2019
Praha

13. ročník tradičního folklorního festivalu, který je největší lidovou taneční akcí ve střední Evropě.

Uvedení debutantek do společnosti -…

20.07.2019 - 21.07.2019
Muzeum Kouzlo starých…

Komentované prohlídky výstavy Něžná krása kruté Anglie zaměřené na tradice a zvyky spojené s prezentováním dívek ve…

Videomapping show MOON50: Zpátky na…

20.07.2019 - 21.07.2019
Žižkovská věž, Praha

Po padesáti letech od prvního letu na měsíc odstartuje Apollo 11 znovu, tentokrát z Žižkovské televizní věže v Praze.…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 21. červenec

Dnes má svátek Vítězslav

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete