Statistika našeho portálu

  • 91 944 Akcí v kalendáři
  • 5 383 Ubytovacích zařízení
  • 24 179 Míst a památek

Festival Tolerance – Prague Pride 2019 - Praha

05.08.2019 - 11.08.2019 Praha

Málokterá kulturní a společenská akce si za krátkou dobu svého konání vysloužila tak rozporuplnou pověst a zároveň nebývalý mediální zájem jako "Festival Tolerance – Prague Pride", která se již několikátým rokem koná v průběhu srpna v našem hlavním městě Praze.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
různá místa, Praha
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Málokterá kulturní a společenská akce si za krátkou dobu svého konání vysloužila tak rozporuplnou pověst a zároveň nebývalý mediální zájem jako "Festival Tolerance – Prague Pride", která se již několikátým rokem koná v průběhu srpna v našem hlavním městě Praze. Může za to především organizátor soutěže, kterým je komunita gayů a leseb, a zároveň pak často stereotypní představy nemalé části naší populace o principech fungování rovné společnosti bez ohledu na sexuální orientaci jejích členů.

Co Vás na akci čeká

Bez ohledu na rozmanité názory celé společnosti nelze akci samotné upřít poutavou zajímavost, kreativní bohatost a nezpochybnitelnou atraktivitu. Během několika dnů se všem účastníkům naskýtá možnost navštívit desítky hudebních koncertů, poutavých výstav, sportovních klání, nápaditých divadelních představení či filmových produkcí. Bohatý program pak ozvláštňuje i početná skupinka zajímavých a atraktivních hostů, kteří jednotlivých ročníků účastní.

Jsme si jisti, že každý z návštěvníků zde zkrátka nalezne kulturní vyžití plné zábavy, uměleckých zážitků a plné radosti ze života. Tento fakt snad spolu s hojnou účastí návštěvníků bude tou nejlepší odměnou a satisfakcí pro pečlivé organizátory této zajímavé a potřebné akce, jejíž kompletní program Vám níže předkládáme k posouzení.

Festival Tolerance – Prague Pride 2019

K pražskému létu neodmyslitelně patří festival Prague Pride zaměřený na gay, lesbickou, bisexuální a transgender tematiku. Je akcí nejen pro LGBT komunitu, ale úplně pro všechny. Sedmý ročník přišel s kampaní "Zbytečný festival".
Festival Prague Pride zaměřený na gay, lesbickou, bisexuální a transgender (LGBT) tematiku letos vstupuje již do 9. ročníku. 

Prague Pride bývá označován za zbytečný festival, protože panuje přesvědčení, že LGBT lidé jsou v České republice vesměs tolerováni. Cílem letošní kampaně je ukázat, že je velký rozdíl mezi pouhou tolerancí a skutečným respektem, který si LGBT lidé zaslouží stejně jako ti, kdo se narodili s heterosexuální orientací.

Těšíme se na vás!

Další akce v okolí

Filmový festival: Íránci - Praha

15.01.2020 - 19.01.2020
Praha

První velká filmová událost roku 2020 se uskuteční již v polovině ledna. Již 9. ročník filmového festivalu ÍRÁN:CI v…

Cyberpunk Night - Praha

16.01.2020 - 17.01.2020
Cross club

Zveme vás na párty a exkluzivní předpremiéru festivalové znělky sci-fi filmového festivalu Future Gate.

Gejša a samuraj - Praha

17.01.2020 - 17.01.2020
NÁPRSTKOVO MUZEUM…

Z Cyklu přednášek o japonské kultuře

Festival asijského lunárního roku a…

18.01.2020 - 18.01.2020
SAPA

18.ledna 2020 se koná další ročník Festivalu lunárního roku a staročeského masopustu v areále obchodního centra SAPA od…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 17. leden

Dnes má svátek Drahoslav

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete