Statistika našeho portálu

  • 94 513 Akcí v kalendáři
  • 5 386 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Predator Race - Areál Monínec Sedlec Prčice

26.05.2018 - 27.05.2018 Sedlec-Prčice

Víkend bude na Monínci patřit už potřetí závodům Predator Race. Každoročně se sem sjíždí tisíce amatérských i profesionálních účastníků, kteří musí běžet dopředu stanovenou trať, současně ale i zdolávat překážky a utkávat se s živými predátory. Sobota 26. května bude patřit na Monínci závodům Predator Dril a Predator Brutal. Predator Dril je úvodním stupněm závodů. Měří zhruba 5 kilometrů. Na…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Víkend bude na Monínci patřit už potřetí závodům Predator Race. Každoročně se sem sjíždí tisíce amatérských i profesionálních účastníků, kteří musí běžet dopředu stanovenou trať, současně ale i zdolávat překážky a utkávat se s živými predátory.

 

Sobota 26. května bude patřit na Monínci závodům Predator Dril a Predator Brutal. Predator Dril je úvodním stupněm závodů. Měří zhruba 5 kilometrů. Na trase je zde přitom minimálně 20 překážek. Brutal, který je druhou úrovní závodů, bude měřit více než 10 kilometrů. Účastník přitom musí zdolat hned 25 překážek.

Průchod terénem budou přitom znesnadňovat živí predátoři. Každému, komu se nepodaří překážky překonat, bude nucen absolvovat trestný běh. Překážky budou například tvořit malé stěny, plazení se pod ostnatým drátem, obří skluzavka do rybníka nebo nošení břemene.

Neděle prověří zdatnější účastníky závodů. Predator Masakr bude zároveň náročnější na psychickou vybavenost každého z účastníků. Trať, kde bude hned 30 překážek, bude měřit okolo 15 kilometrů.

Oba dny se bude kvůli zvýšenému zájmu startovat od rána ve vlnách. První vlna poběží v 8.00 hodin.

Predator Race Brutal a Predator Race Masakr tvoří zároveň kvalifikačními klání pro mistrovství Evropy v překážkových závodech. Závodníci, kteří úspěšně absolvují všechny tři víkendové závody, dostanou navíc speciální medaili Predator Master Weekend Monínec.

 

"Očekáváme, že stejně jako v minulých letech k nám o víkendu zavítají tisíce aktivních účastníků a další stovky těch, kteří přijedou fandit. Zázemí je připraveno pro všechny," říká Jaroslav Krejčí ml., ředitel Areálu Monínec.

V areálu bude účastníkům závodů a dalším návštěvníkům k dispozici stanové městečko, rozcvičovací zóna i lékařská služba. K dalším místům, kde letos Predator Race ještě proběhne, patří například Špindlerův Mlýn a a Klínovec. Další informace naleznete na adresách www.moninec.cz a www.predatorrace.cz.

 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pondělí 23. listopad

Dnes má svátek Klement

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete