Statistika našeho portálu

  • 99 253 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Příbramské schody 2013 - Příbram

07.06.2013 - 14.06.2013 Příbram

Rádi bychom Vás pozvali na zajímavou kulturní akci pořádanou skupinou nadšených organizátorů v Příbrami, představující víkend plný kreativních a tvůrčích aktivit pro všechny zájemce o focení, skládání hudby a textů či nahrávání vlastních hitů. Multikulturní festival "Příbramské schody" zkrátka láká k účasti všechny ty, kteří si chtějí do praxe přenést své nápady a tajné fantazie.Na co se můžete…

Adresa a kontaktní informace

Rádi bychom Vás pozvali na zajímavou kulturní akci pořádanou skupinou nadšených organizátorů v Příbrami, představující víkend plný kreativních a tvůrčích aktivit pro všechny zájemce o focení, skládání hudby a textů či nahrávání vlastních hitů. Multikulturní festival "Příbramské schody" zkrátka láká k účasti všechny ty, kteří si chtějí do praxe přenést své nápady a tajné fantazie.

Na co se můžete těšit

Od pátečního večera se můžete těšit na semináře seznamující zájemce se základy fotografování, a to jak s klasickým fotoaparátem, tak s náročnějšími přístroji. Jako relaxační doplněk pak zajisté poslouží filmová produkce, která představí některý z klenotů světové kinematografie. Sobota je již tradičně ve znamení hudebních produkcí, tvorby vlastních nahrávek, recitálu na Malé scéně Příbramského divadla či večerní přehlídky autorských prací, písní a fotografií.

Důležitou informací pro všechny případné zájemce o účast je fakt, že jej vedou profesionální odborníci a pedagogové s věhlasnou a dlouhou praxí. Budete-li shánět možnosti ubytování, můžete využít našeho katalogu či se spokojit se skromnějšími poměry ve třídách zdejšího příbramského gymnázia. Stravování je pro účastníky zajištěno od sobotní snídaně do té nedělní. Zúčastníte-li se tohoto zajímavého podniku, jistě již pro Vás do budoucna Příbram nebude spojená jen se Svatohorskými schody, ale i se symbolickými schody přibližujícími Vás blíže Vašim tvůrčím snům.

Příbramské schody 2013

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 29. leden

Dnes má svátek Zdislava

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete