Statistika našeho portálu

  • 102 672 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Příbramské schody 2013 - Příbram

07.06.2013 - 14.06.2013 Příbram

Rádi bychom Vás pozvali na zajímavou kulturní akci pořádanou skupinou nadšených organizátorů v Příbrami, představující víkend plný kreativních a tvůrčích aktivit pro všechny zájemce o focení, skládání hudby a textů či nahrávání vlastních hitů. Multikulturní festival "Příbramské schody" zkrátka láká k účasti všechny ty, kteří si chtějí do praxe přenést své nápady a tajné fantazie.Na co se můžete…

Adresa a kontaktní informace

Rádi bychom Vás pozvali na zajímavou kulturní akci pořádanou skupinou nadšených organizátorů v Příbrami, představující víkend plný kreativních a tvůrčích aktivit pro všechny zájemce o focení, skládání hudby a textů či nahrávání vlastních hitů. Multikulturní festival "Příbramské schody" zkrátka láká k účasti všechny ty, kteří si chtějí do praxe přenést své nápady a tajné fantazie.

Na co se můžete těšit

Od pátečního večera se můžete těšit na semináře seznamující zájemce se základy fotografování, a to jak s klasickým fotoaparátem, tak s náročnějšími přístroji. Jako relaxační doplněk pak zajisté poslouží filmová produkce, která představí některý z klenotů světové kinematografie. Sobota je již tradičně ve znamení hudebních produkcí, tvorby vlastních nahrávek, recitálu na Malé scéně Příbramského divadla či večerní přehlídky autorských prací, písní a fotografií.

Důležitou informací pro všechny případné zájemce o účast je fakt, že jej vedou profesionální odborníci a pedagogové s věhlasnou a dlouhou praxí. Budete-li shánět možnosti ubytování, můžete využít našeho katalogu či se spokojit se skromnějšími poměry ve třídách zdejšího příbramského gymnázia. Stravování je pro účastníky zajištěno od sobotní snídaně do té nedělní. Zúčastníte-li se tohoto zajímavého podniku, jistě již pro Vás do budoucna Příbram nebude spojená jen se Svatohorskými schody, ale i se symbolickými schody přibližujícími Vás blíže Vašim tvůrčím snům.

Příbramské schody 2013

Mapa

Další akce v okolí

43. SILMET Rally Příbram 2024

26.07.2024 - 27.07.2024
Příbram

Poslední červencovou sobotu se uskuteční již 43. ročník Silmet Rally Příbram. Naše domácí rally se pojede v obdobném…

HIGHJUMP 2024 - Hřiměždice

02.08.2024 - 03.08.2024
LOM

Je tomu už dvacet pět let, kdy se v lomu v Hřiměždicích u Příbrami uskutečnil první ročník závodů ve skocích do vody z…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 14. červenec

Dnes má svátek Karolína

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete