Statistika našeho portálu

  • 94 513 Akcí v kalendáři
  • 5 386 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

ZOO Dvůr Králové nad Labem

14.05.2016 - 15.05.2016 Dvůr Králové nad Labem

ZOO Dvůr Králové si pro své příznivce připravila jedinečnou akci. Staňte se na pár hodin africkými domorodými umělci a pomozte nám ozdobit domky západoafrického městečka Tiébélé, které je v současné době budováno v areálu zahrady u výběhu slonů. Skvělý pocit, že městečko vzniklo také díky vám, vás potěší při každé další návštěvě zoo.Akce, během níž se zájemci budou moct podílet na tvorbě dekorací…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
ZOO Dvůr Králové nad Labem
Oblast
Severovýchod
Kraj
Královéhradecký kraj
Okres
Trutnov
Obec
Dvůr Králové nad Labem

Fotogalerie k článku

ZOO Dvůr Králové si pro své příznivce připravila jedinečnou akci. Staňte se na pár hodin africkými domorodými umělci a pomozte nám ozdobit domky západoafrického městečka Tiébélé, které je v současné době budováno v areálu zahrady u výběhu slonů. Skvělý pocit, že městečko vzniklo také díky vám, vás potěší při každé další návštěvě zoo.

Akce, během níž se zájemci budou moct podílet na tvorbě dekorací afrického městečka Tiébélé v ZOO Dvůr Králové, proběhne o víkendu 14. a 15. května. Po celou dobu budou přítomni pracovníci zoo, kteří vám ochotně poradí, jak se africké vzory a symboly malují. Pro všechny malíře, kterým během jejich snažení vyhládne, bude připraveno občerstvení zdarma.

Západoafrické městečko budujeme podle skutečné osady Tiébélé nacházející se v africkém státě Burkina Faso. Obyvatelé této osady, lidé etnika Kassena, zdobí své domky tradičními motivy a symboly, k nimž se inspirují ve své víře, ale i v každodenním životě. Malby jsou z velké části vytvářeny pouze černou barvou a jedná se o jednoduché a pravidelné ornamenty.

Přihlašovat se můžete prostřednictvím webového formuláře. Na email vám těsně před akcí zašleme podrobné informace. Kapacita míst je omezena.

Více informací vám rádi poskytneme na emailové adrese propagace@zoodk.cz

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Noc vědců - Dvůr Králové

27.11.2020 - 27.11.2020
Dvůr Králové nad Labem

Noc vědců, akce oživující v jeden večer stovky vědeckých budov, do kterých se běžný smrtelník nedostane. Návštěvníci…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pondělí 23. listopad

Dnes má svátek Klement

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete