Statistika našeho portálu

  • 95 747 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 198 Míst a památek

Queens style zone

07.02.2015 Ostrava

Na výstavišti Černá louka (v klubu Marley) v Ostravě si dávají dostaveníčko vyznavači rozličných tanečních stylů, aby se v rámci "Queens style zone" pokochali pohledem na vynikající tanečníky a užili si dostatek zábavy při pestrých doprovodných akcích.Street dance battleZ původně malé akce určené především místním tanečníkům se postupem let stal jeden z nejprestižnějších "tanečních soubojů" v…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Na výstavišti Černá louka (v klubu Marley) v Ostravě si dávají dostaveníčko vyznavači rozličných tanečních stylů, aby se v rámci "Queens style zone" pokochali pohledem na vynikající tanečníky a užili si dostatek zábavy při pestrých doprovodných akcích.

Street dance battle

Z původně malé akce určené především místním tanečníkům se postupem let stal jeden z nejprestižnějších "tanečních soubojů" v České republice, kterého se účastní ti nejlepší tanečníci z naší republiky, Slovenska i Polska. Kromě již známých tanečních es se divákům představí i začínající umělci, kteří zde mají unikátní možnost načerpat inspiraci od zkušenějších kolegů. Návštěvníci se mohou těšit na souboje trojic v tanečních stylech hip hop, house and funk styles. Nově se utkávají i dvojice ve stylu b-boys and b-girls. Mezi tradiční lákadla patří i souboje jeden na jednoho v kategoriích dancehall, krump a house jam.

Hudební doprovod obstarávají známí DJ´ z Ostravy a okolí. Rozhodnete-li se tedy navštívit během února ostravský klub Marley, nezapomeňte si doma kromě dobré nálady i rozvibrované hlasivky, neboť jednotliví soutěžící budou Vaši podporu bezpochyby potřebovat. K příjemnému "pozápasovému" programu patří i energií nabité after party, začínající tradičně půl hodiny před půlnocí. Zajímavostí akce je pak skutečnost, že ti z návštěvníků, kteří budou mít v den pořádání Queens style zone narozeniny, je vstup zcela zdarma.

 Queens style zone 2015

 

 

 

Mapa

Další akce v okolí

Janáčkova filharmonie v Gongu - Ost…

22.08.2021 - 22.08.2021
Ostrava - město

Originální projekty JFO v aule Gong překračují hranice žánru klasické hudby.

Folklor bez hranic Ostrava - Ostra…

16.08.2021 - 20.08.2021
Ostrava - město

Zveme vás na 23. ročník festivalu Folklor bez hranic Ostrava, který se bude konat ve dnech 16.–20. srpna 2021.

Běh Urban Challenge - Ostrava

28.08.2021 - 28.08.2021
Ostrava

5. ročník originálního překážkového závodu v městském prostředí je tady!

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

čtvrtek 5. srpen

Dnes má svátek Kristián

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete