Statistika našeho portálu

  • 94 439 Akcí v kalendáři
  • 5 385 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Queens style zone

07.02.2015 Ostrava

Na výstavišti Černá louka (v klubu Marley) v Ostravě si dávají dostaveníčko vyznavači rozličných tanečních stylů, aby se v rámci "Queens style zone" pokochali pohledem na vynikající tanečníky a užili si dostatek zábavy při pestrých doprovodných akcích.Street dance battleZ původně malé akce určené především místním tanečníkům se postupem let stal jeden z nejprestižnějších "tanečních soubojů" v…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Na výstavišti Černá louka (v klubu Marley) v Ostravě si dávají dostaveníčko vyznavači rozličných tanečních stylů, aby se v rámci "Queens style zone" pokochali pohledem na vynikající tanečníky a užili si dostatek zábavy při pestrých doprovodných akcích.

Street dance battle

Z původně malé akce určené především místním tanečníkům se postupem let stal jeden z nejprestižnějších "tanečních soubojů" v České republice, kterého se účastní ti nejlepší tanečníci z naší republiky, Slovenska i Polska. Kromě již známých tanečních es se divákům představí i začínající umělci, kteří zde mají unikátní možnost načerpat inspiraci od zkušenějších kolegů. Návštěvníci se mohou těšit na souboje trojic v tanečních stylech hip hop, house and funk styles. Nově se utkávají i dvojice ve stylu b-boys and b-girls. Mezi tradiční lákadla patří i souboje jeden na jednoho v kategoriích dancehall, krump a house jam.

Hudební doprovod obstarávají známí DJ´ z Ostravy a okolí. Rozhodnete-li se tedy navštívit během února ostravský klub Marley, nezapomeňte si doma kromě dobré nálady i rozvibrované hlasivky, neboť jednotliví soutěžící budou Vaši podporu bezpochyby potřebovat. K příjemnému "pozápasovému" programu patří i energií nabité after party, začínající tradičně půl hodiny před půlnocí. Zajímavostí akce je pak skutečnost, že ti z návštěvníků, kteří budou mít v den pořádání Queens style zone narozeniny, je vstup zcela zdarma.

 Queens style zone 2015

 

 

 

Mapa

Další akce v okolí

Gregoriánská opera The mirror of en…

05.11.2020 - 05.11.2020
Ostrava

"THE MIRROR OF ENIGMA" GREGORIAN OPERA. KSANA & ENCHANTED VOICES poprvé v ČR Tajemný středověk, doba kontrastů a…

Noc vědců - Ostrava

27.11.2020 - 27.11.2020
Ostrava

Noc vědců, akce oživující v jeden večer stovky vědeckých budov, do kterých se běžný smrtelník nedostane. Návštěvníci…

Koncert The Best of Roxette - Ostra…

03.12.2020 - 03.12.2020
Ostrava

Tribute to Marie Fredriksson se symfonickým orchestrem poprvé v ČR Kultovní švédské poprockové duo ROXETTE na konci 80.…

Největší "Labutí jezero" na světě -…

21.01.2021 - 22.01.2021
Ostrava

Jedinečnost představení bude letos spočívat v tom, že soubor v Praze a Ostrave předvede nejvelkolepější Labutí jezero…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

čtvrtek 29. říjen

Dnes má svátek Silvie

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete