Statistika našeho portálu

  • 95 507 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 197 Míst a památek

REKREACE ROH

24.05.2013 - 31.05.2013 Luhačovice

Připravili jsme skvělou nabídku na odpočinkový pobyt plný zábavy. Pobyt, tak jak ho znáte např. z filmu Anděl na horách, ale u nás v lázních. Nebude chybět kulturní a sportovní referent, těšit se můžete na seznamovací večírek, diskuze, bohatý výběr z fakultativních výletů a další. Viděli jste film Anděl na horách? Přidejte se k nám a vyzkoušejte zážitkový pobyt Anděl v lázních. Pobyt je určen…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Připravili jsme skvělou nabídku na odpočinkový pobyt plný zábavy. Pobyt, tak jak ho znáte např. z filmu Anděl na horách, ale u nás v lázních. Nebude chybět kulturní a sportovní referent, těšit se můžete na seznamovací večírek, diskuze, bohatý výběr z fakultativních výletů a další.

 Viděli jste film Anděl na horách? Přidejte se k nám a vyzkoušejte zážitkový pobyt Anděl v lázních. Pobyt je určen osobám, které nezkazí žádnou legraci, povinností jsou ranní rozcvičky, seznamovací večírky s pivem za 1,70 jako tenkrát...besedy, lekce jógy, promítání filmů a široká nabídka z fakultativních výletů či odpočinkových procedur.

Cena pobytu: Dospělý nad 50 let na lůžku: 6 490,- Dospělý do 50 let na lůžku: 6 990,- Dospělý nad 50 let na přistýlce: 5 990,- Dospělý do 50 let na přistýlce: 6 490,- Dítě do 6 do 15 let na lůžku: 3 990,- Dítě do 6 do 15 let na přistýlce: 3 790,- Dítě do 6 let se stravou v postýlce nebo na přistýlce ZDARMA Neobsazené pevné lůžko v pokoji : 790,-/pobyt Ubytování: Ubytovat se můžete ve dvou či třílůžkových pokojích Business/Standard Stravování: Snídaně formou studeného a teplého bufetu večeře formou tříchodového menu

Cena zahrnuje: bohatá polopenze, 7x ubytování, bohatý program s kulturními a sportovními referenty, hudební večery a promítání dobových filmů a týdeníků, lekce jógy, k dispozici dokoupení fakultativních výletů, zvýhodněné čerpání relaxačních procedur sleva 15%, DPH Cena nezahrnuje: dopravu, lázeňské a ubytovací poplatky, hlídané parkovné první 2 dny 100,-/den a třetí den 50,-/den, osoby nad 55let parkování.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Parička - Luhačovice

20.07.2021 - 20.07.2021
Sál Rondo

Skvělá improvizační show v nové sestavě!

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

neděle 20. červen

Dnes má svátek Květa

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete