Statistika našeho portálu

  • 97 849 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 202 Míst a památek

Salve Caritas – Salve Vita 2017 - Strakonice

19.04.2017 - 21.04.2017 Strakonice

Ve výčtu kulturních a společenských akcí které Vám v obšírném přehledu přináší Atlas Česka nesmí samozřejmě chybět ani události spojené s životem a tvůrčí invencí našich mentálně a zdravotně postižených spoluobčanů. Již více než deset let Vás mezinárodní hudební festival "Salve Caritas – Salve Vita" přesvědčuje o tom, že i tato skupina našich spoluobčanů překypuje originální kreativitou,…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
různá místa
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Strakonice
Obec
Strakonice

Fotogalerie k článku

Ve výčtu kulturních a společenských akcí které Vám v obšírném přehledu přináší Atlas Česka nesmí samozřejmě chybět ani události spojené s životem a tvůrčí invencí našich mentálně a zdravotně postižených spoluobčanů. Již více než deset let Vás mezinárodní hudební festival "Salve Caritas – Salve Vita" přesvědčuje o tom, že i tato skupina našich spoluobčanů překypuje originální kreativitou, uměleckým talentem a neustávající pílí.

Na co se můžete těšit

Každoročně v dubnu se obyvatelé a návštěvníci Strakonic mohou zúčastnit tohoto jedinečného festivalu, jehož základním posláním je postupné odstraňování bariér mezi postiženými a většinovou veřejností. Vystupující zpěváci a skupiny ze mnoha krajů naší země Vás spolu s mnoha účastníky ze zahraničí přesvědčí o tom, že svým talentem a pěveckým umem dokáží rozdávat krásu a radost bez ohledu na fyzický či mentální handicap.

Festivalové dění tvoří série dopoledních koncertů zvláště pro školáky, kteří budou moci obdivovat pěvecké výkony účinkujících nejen ve Strakonicích, ale i v Blatné, Horažďovicích, Vodňanech či Volyni. Zazní zde ukázky několika rozmanitých hudebních žánrů včetně rockové hudby, country či lidových písní. Vámi projeveným zájmem o festivalové dění přispějete organizátorům k i vystupujícím k naplnění hlavního cíle festivalu, kterým je ocenění vůle a píle těch z nás, kteří na počátku svého života neměli takové štěstí jako ostatní.

Salve Caritas – Salve Vita 2017 - 19. - 21. 4.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

středa 29. červen

Dnes má svátek Petr a Pavel

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete