Statistika našeho portálu

  • 96 291 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Setkání muzikantů v Bílých Karpatech

18.08.2017 - 19.08.2017 Valašské Klobouky

Během posledních srpnových dnů ožívají Valašské Klobouky a Broumov-Bylnice ve Zlínském kraji tradičním třídenním muzikantským svátkem – "Setkáním muzikantů v Bílých Karpatech". Během oblíbeného festivalu se návštěvníkům představí stovky hudebníků, zpěváků a tanečníků, mezi nimiž si každý z vyznavačů tradiční lidové kultury vybere to své.Hudba, zpěv a tanecOkouzlující atmosféra nechává skrze…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Během posledních srpnových dnů ožívají Valašské Klobouky a Broumov-Bylnice ve Zlínském kraji tradičním třídenním muzikantským svátkem – "Setkáním muzikantů v Bílých Karpatech". Během oblíbeného festivalu se návštěvníkům představí stovky hudebníků, zpěváků a tanečníků, mezi nimiž si každý z vyznavačů tradiční lidové kultury vybere to své.

Hudba, zpěv a tanec

Okouzlující atmosféra nechává skrze pestrá vystoupení nahlédnout do různorodého charakteru regionálních i zahraničních lidových tradic. Vystoupí zde dechové hudby, cimbálové muziky, pěvecké sbory, rockové kapely a country soubory. Mezi nejoblíbenější části festivalu již tradičně patří promenádní koncert dechových hudeb, vystřídaný nepřetržitými vystoupeními na obou pódiích.

V závěrečném programu se všechny přítomné soubory setkávají na klobouckém pódiu, kde si společně zapějí při monsterkoncertu. Na konci sobotního programu ještě nebe nad obcí rozzáří bujarý ohňostroj, který předznamenává obdobný nedělní program. To vše a ještě mnohem více nás čeká během dalšího ročníku, který v roce 2012 bude desátým, jubilejním. Přijeďte se podívat a dočkáte se nejednoho lákavého překvapení!

Setkání muzikantů v Bílých Karpatech 2017

Těšíme se na vás ve dnech 18. - 19. 8. 2017.

Mapa

Další akce v okolí

Otrokovické svahy - Otrokovice

30.10.2021 - 30.10.2021
Sport. areál TJ Jiskra…

Srdečně vás zveme na náš již 5. ročník běžeckého závodu Otrokovické svahy, který se uskuteční 30.10.2021 v Otrokovicích…

7. ročník Zlín Design Marketu na zl…

27.11.2021 - 28.11.2021
Zlínský zámek

O víkendu 27. a 28. listopadu se na zámku ve Zlíně uskuteční 7. ročník tradiční akce pod názvem Zlín Design Market. Po…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

středa 27. říjen

Dnes má svátek Šarlota / Zoe

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete