Statistika našeho portálu

  • 96 802 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 200 Míst a památek

Studentská soutěž v mysliveckém troubení a vábení jelenů 2014 - Třešť

28.03.2014 - 29.03.2014 Třešť

Ke společenskému dění a čilému kulturnímu životu v naší zemi patří i úzkoprofilové akce, kterých se účastní aktéři a vyznavači neobvyklého umění a dovedností. Jedním z takových podniků je "Studentská soutěž v mysliveckém troubení a vábení jelenů.Co na akci uvidíteMladí trubači ze středních lesnických škol a fakult se během vybraného víkendu utkávají v disciplínách, které jsou nedílnou a tradiční…

Adresa a kontaktní informace

Oblast
Jihovýchod
Kraj
Kraj Vysočina
Okres
Jihlava
Obec
Třešť

Fotogalerie k článku

Ke společenskému dění a čilému kulturnímu životu v naší zemi patří i úzkoprofilové akce, kterých se účastní aktéři a vyznavači neobvyklého umění a dovedností. Jedním z takových podniků je "Studentská soutěž v mysliveckém troubení a vábení jelenů.

Co na akci uvidíte

Mladí trubači ze středních lesnických škol a fakult se během vybraného víkendu utkávají v disciplínách, které jsou nedílnou a tradiční součástí mysliveckých zvyků a tradic. Stylové prostředí šluknovského zámku je ideálním místem pro konání této stále oblíbenější soutěže, která zahrnuje střetnutí těch nejlepších sólistů, souborů a vábičů ze středních lesnických škol a fakult celé České republiky.

Pro zúčastněné představuje toto setkání jedinečnou příležitost k předání nabytých zkušeností, prezentaci schopností jednotlivých studentů či posílení obecného povědomí o této zajímavé disciplíně. Atraktivitu akce pro návštěvníky z řad laické veřejnosti pak posiluje skutečnost, že vítězové národní soutěže patří k horkým favoritům na vítězství i při soutěžích na mezinárodním poli.

Studentská soutěž v mysliveckém troubení a vábení jelenů 2014

Ve dnech 28. a 29. března 2014 proběhne Mezinárodní akademická soutěž v mysliveckém troubení a vábení jelenů, kterou již pátým rokem pořádá Fakulta lesnická a dřevařská České zemědělské univerzity v Praze.

Letos se soutěž koná na Střední odborné škole a středním odborném učilišti v Třešti za podpory kraje Vysočina. Cílem akce je podpořit studenty, kteří se věnují umění lovecké hudby a vábení jelenů a udržení mysliveckých tradic.

Studentští trubači a vábiči budou soutěžit v kategoriích jednotlivců a souborů. O vítězích bude v prvním kole rozhodovat studentská porota, v druhém kole porota odborná. Na akci zveme veřejnost, pro kterou je připraven nejen koncert, ale také doprovodná akce lesní pedagogiky.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 22. leden

Dnes má svátek Slavomír

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete