Statistika našeho portálu

  • 94 728 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Svatý Martin na bílém koni

11.11.2012 Votice

O. s. Zajíček na koni vás zve na 4. ročník akce SVATÝ MARTIN NA BÍLÉM KONI v neděli 11. 11. 2012 od 14 hodin ve Voticích, Komenského nám.Program:vození dětí na konících, výtvarné dílny (budeme vyrábět helmy a meče pro malé i větší rytíře, korunky a šperky pro malé i větší princezny a také lampionky – s sebou skleničku a čajovou svíčku), hry a hříčky. V 16 hod. přivítáme sv. Martina, který přijede…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Votice, Komenského nám.
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Benešov
Obec
Votice

Fotogalerie k článku

O. s. Zajíček na koni vás zve na 4. ročník akce SVATÝ MARTIN NA BÍLÉM KONI v neděli 11. 11. 2012 od 14 hodin ve Voticích, Komenského nám.

Program:

vození dětí na konících, výtvarné dílny (budeme vyrábět helmy a meče pro malé i větší rytíře, korunky a šperky pro malé i větší princezny a také lampionky – s sebou skleničku a čajovou svíčku), hry a hříčky. V 16 hod. přivítáme sv. Martina, který přijede na bílém koni a pozve vás na průvod s vašimi lampionky!

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Více o akci: Jitka Nehasilová, tel. 605 014 765, www.zajiceknakoni.cz Na akci vybíráme dobrovolný příspěvek, výtěžek půjde na tábory o.s. Zajíček na koni (speciální táborový transparentní účet Raiffeisenbank 2012113028/5500).

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

sobota 16. leden

Dnes má svátek Ctirad

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete