Statistika našeho portálu

  • 102 549 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Třebsínské zvonění 2024 - Krňany

05.07.2024 - 06.07.2024 Krňany

Hudební festival pro celou rodinu, zaměřený na country, bluegrass, folk a trampskou muziku

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Třebsínské zvonění 5.-.6. července 2024.

Dvoudenní hudební festival pro celou rodinu, zaměřený na country, folk a bluegrass. Letos poprvé i s mezinárodní účastí přední americké kapely SETH MULDER and MIDNIGHT RUN.

Dále se můžete těšit na tyto kapely: Pátek: Nová Sekce, Wabi Daněk Tribute, Frýda & Company, Hoboes Revival Alva, finalista Porty 2024 a 2. z předkola Zvonění 2024 - Ve čtvrtek v pět.

Sobota: Roman Horký a Kamelot, Ivo Jahelka, Pacifik, Taxmeni, Vokobere, X-Tet, Jitka Vrbová, TomTones, Hřích, Šolc Boys a výherce předkola Zvonění - Jana P.S.

Dále bohatý doprovodný program pro celé rodiny: pochod zdraví v Posázaví, jízdy na koních, opičí dráha, skákací hrad, stánkový prodej.

​Výstavy: Jaroslav Foglar, Posázavská stezka, Tramping, Dakarský speciál Tomáš Válal, workshopy. Těšíme se na Vás 5.- 6. července 2024.

Pátek 400 Kč /350 Kč v předprodeji

Sobota 400 Kč /350 Kč v předprodeji

Oba dny 700 Kč /650 Kč v předprodeji

Děti do 12ti let a ZTPP ZDARMA

Děti do 18ti let a ZTP 100 Kč

https://www.trebsinskezvoneni.cz/obchod/

Dále vás čeká bohatý doprovodný program pro děti i dospělé. 
 
V rámci festivalu pořádáme POCHOD ZDRAVÍ V POSÁZAVÍ, již 3. ročník
 
Zájemce o zdravý pochod a zároveň návštěvník festivalu se jakýmkoliv způsobem dostane do Pikovic, nejsnáze vlakem z Braníka do zastávky Petrov u Prahy a pak pěšky přes lávku cca 500 m do Pikovic, nebo autobusem 338 ze Smíchovského nádraží opět do Pikovic.
 
Tam je občerstvení U Kelímka, kde si zakoupí lístek na festival a dostanete mapku s rozvržením tras vedoucích na festival, dále  prvních 50 pochodujících dostane zdarma malé občerstvení a slosovací lístek. Tento lístek odevzdá u vchodu na festival, kde za něj obdrží ID pásku, tedy vstupenku na festival. Lístky z pochodu jsou slosovatelné a 3 vylosovaní obdrží cenu od Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra.
 
Trasy jsou tři, první měří 5,3 km, modrá a červená značka k rozcestníku Na Stezce a následně po modré přes vrch Medník až na festival, druhá 5,8 km vede po červené podél Sázavy a Raisovy vyhlídky do Třebsína, třetí trasa na Hradištko a Sekanku s výhledem na klášter na Ostrově cca 7 km a zpět na první trasu přes vrch Medník.
 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 22. červen

Dnes má svátek Pavla

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete