Statistika našeho portálu

  • 88 487 Akcí v kalendáři
  • 5 377 Ubytovacích zařízení
  • 24 162 Míst a památek

Triatlonový závod pro děti v Prachaticích

04.08.2012 Prachatice

Již 4. srpna proběhne v Prachaticích největší triatlonový závod v České republice Světový pohár XTERRA. Nadační fond Albert a Tomáš Slavata zde podpoří dětské závodníky.Na sportovním klání změří své síly nejen špičkoví světoví závodníci, ale také amatéři a děti. Právě pro dětské závodníky jsou v sobotu 4. srpna od 11:00 hodin připraveny závody v duatlonu , které podpořil Nadační fond Albert.…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Prachatice
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Prachatice
Obec
Prachatice

Fotogalerie k článku

Již 4. srpna proběhne v Prachaticích největší triatlonový závod v České republice Světový pohár XTERRA. Nadační fond Albert a Tomáš Slavata zde podpoří dětské závodníky.

Na sportovním klání změří své síly nejen špičkoví světoví závodníci, ale také amatéři a děti. Právě pro dětské závodníky jsou v sobotu 4. srpna od 11:00 hodin připraveny závody v duatlonu , které podpořil Nadační fond Albert. Spolupráci s pořadateli zajistil triatlonista Tomáš Slavata, nejmladší držitel ceny fair play Mezinárodního olympijského týmu.

Duatlon je trojkombinace běhu, jízdy na kole a opět běhu. Pro děti jsou připraveny bezpečné tratě v centru města, na které budou dohlížet desítky pořadatelů.

Registrace závodníků proběhne na Velkém náměstí od 8:00 a skončí v 10:45. Na mladé závodníky čekají čtyři závody v osmi kategoriích, účastnit se mohou děti od předškolního věku až po 15-leté. Vlastní kola a helmy mít nemusí – mohou si je právě díky Nadačnímu fondu Albert zapůjčit v centru závodu. Všichni účastníci budou odměněni sladkou cenou, nejlepší pak cenami jako jsou pumpičky, blikačky či lahvemi na kolo. Jeden z účastníků v tobole získá profesionální kolo Author.

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Multižánrový festival Vimperský Frň…

12.07.2019 - 13.07.2019
Vimperk

Multižánrový festival ve Vimperku

Festival piva 2019 - Prachatice

10.08.2019 - 10.08.2019
Prachatice

Prachatický Festival piva je přehlídkou malých lokálních minipivovarů

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Soutěž s Atlasem Česka

Soutěžte s námi o luxusní ubytování v hodnotě 15.000 Kč pro dvě osoby na tři noci s plnou penzí a welness programem v překrásném rodinném Penzionu Dvorce v jižních Čechách.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie

pondělí 24. červen

Dnes má svátek Jan

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete