Statistika našeho portálu

  • 101 439 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Valachy Tour 2018 - Velké Karlovice

05.05.2018 - 20.10.2018 Velké Karlovice

Všichni sportovní příznivci zvyklí účastnit se adrenalinových závodů pozor! Atlas Česka Vás zve na unikátní seriál atraktivních závodů pro sportovce různých věkových kategorií a rozdílné úrovně kondice, nazvaný dle oblasti konání "Valachy Tour". Ve hře bude nejen závodnická čest a odvaha, ale i množství hodnotných cen v celkové výši dosahující několika statisíc korun.Co Vás zde čekáPočínaje…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
údolí Velkých Karlovic
Oblast
Střední Morava
Kraj
Zlínský kraj
Okres
Vsetín
Obec
Velké Karlovice

Fotogalerie k článku

Všichni sportovní příznivci zvyklí účastnit se adrenalinových závodů pozor! Atlas Česka Vás zve na unikátní seriál atraktivních závodů pro sportovce různých věkových kategorií a rozdílné úrovně kondice, nazvaný dle oblasti konání "Valachy Tour". Ve hře bude nejen závodnická čest a odvaha, ale i množství hodnotných cen v celkové výši dosahující několika statisíc korun.

Co Vás zde čeká

Počínaje dubnem se všichni přihlášení (mezi nimiž nechybí ani špičkové osobnosti naší vrcholové sportovní scény) zapojí do prvního ze série čtyř závodů, zahrnujících závod v duatlonu (běh-kolo-běh), závod v maratonu horských kol, závod v terénním triatlonu a závod v trail runningu. Každé z těchto klání odděluje od ostatních několik týdnů a vítěz bude znám až v průběhu podzimu. Trasy jednotlivých závodů prověřují fyzickou i psychickou připravenost všech účastníků, kteří se mohou těšit na uchvacující přírodu Moravskoslezských Beskyd, před kterou je však potřeba mít i dostatečný respekt.

Na jednotlivá klání samozřejmě zveme i diváky, kteří mohou z bezprostřední blízkosti sledovat adrenalinové souboje závodníků s trasou i sebou samými. Jako bonus uvádíme informaci, že před každým závodem je připraven i zajímavý program pro mladé sportovní talenty.

Valachy Tour 2018

VALACHY DUATLON
  5. 5. 2018


BIKE VALACHY
  16. 6. 2018


VALACHY MAN
  3. 8. 2018

BĚHEJ VALACHY
  20. 10. 2018

Podrobné informace

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Czendlik a Kopecká uvedou Večer (př…

04.01.2024 - 04.01.2024
Spa hotel Lanterna

Jedinečný podvečer po boku charismatického kněze Zbigniewa Czendlika a oblíbené farářky Martiny Viktorie Kopecké, která…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 11. prosinec

Dnes má svátek Dana

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete