Statistika našeho portálu

  • 91 205 Akcí v kalendáři
  • 5 383 Ubytovacích zařízení
  • 24 176 Míst a památek

Vánoční čas na Dlabačově začíná - Praha

05.12.2018 - 08.12.2018 Dlabačov

Začátkem prosince se na Dlabačově pomalu začnou otevírat dveře duchu Vánoc. V rámci vánočního koncertního turné zavítá do Prahy přesně o mikulášském večeru mladý umělec Miro Jaroš a pár dnů poté bude dlabačovský kinosál hostit 6. ročník charitativní akce s názvem Vánoční Bazááár. Nabízí se tak jedinečná příležitost, jak udělat radost hezkými, často zdánlivě nepotřebnými věcmi někde jinde a zároveň přispět k získání finančních prostředků na podporu zdravotně znevýhodněných dětí z Prahy 6.

Adresa a kontaktní informace

Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Miro Jaroš - Vánoční turné Těšíme se na Ježíška

Miro Jaroš, finalista soutěže Slovensko hľadá Superstar, stihl od roku 2005 vydat již několik hudebních alb, otevřít si vlastní hudební vydavatelství, navázat spolupráci s nadačním fondem na pomoc nemocným dětem, stát se autorem dětských motivačních knížek a v současné době se věnuje právě dětské hudební tvorbě, se kterou cestuje křížem krážem, aby pobavil malé i velké posluchače.

Během koncertu zazní ty nejkrásnější vánoční písničky a děti se mohou těšit také na návštěvu samotného Mikuláše! Zváni jsou všichni, kteří věří na zázraky a kouzlo Vánoc.

Kdy? středa 5.12. od 18:00

Cena: 300 Kč (k zakoupení na stránkách: www.ticketportal.cz)

 

Vánoční Bazááár - 6. ročník

Kino Dlabačov ve spolupráci s Nadačním fondem Šestý smysl zve návštěvníky na 6. ročník tradičního charitativně – kulturního vánočního bazaru, který se v letošním roce nově pořádá právě v prostorách zdejšího kina. Ke koupi budou připraveny nejrůznější předměty, které v rámci dobročinné sbírky poskytli dobrovolníci (od oblečení, hraček, sportovního vybavení, knih, keramiky, bižuterie až po nejrůznější domácí potřeby). Rodiče budou moci svěřit své děti do připraveného dětského koutku a v poklidu se věnovat nakupování. Jak pro děti, tak dospělé bude zároveň připraven bohatý doprovodný program s divadelním představením, kinem, malováním na obličej a večerní zábavou v podobě koncertů.

Vánoční Bazááár je ideální způsob, jak si užít kulturní program a zároveň se podílet se na dobré věci. Výtěžek totiž poputuje vybraným dětem trpícím Downovým syndromem, poruchami autistického spektra či epilepsií, které byly vybrány ve spolupráci se sociálním odborem MČ Prahy 6.

Pusťte na chvíli z hlavy vánoční shon a přijďte si zakoupit něco pro potěšení vaše nebo vašich blízkých, a pomoci tak zajistit hezké Vánoce Matějovi, dvojčatům Filipovi a Štěpánovi, Marušce, Tadeášovi a jejich rodinám.

Dobročinná sbírka předmětů proběhne předchozí víkend před akcí – 1. a 2. 12. vždy od 14:00 do 18:00 v prostorách TJ Sokol Dejvice I. (Bubenečská 4, Praha 6). Využijte předvánoční úklid k tomu, abyste své vyřazené poklady poslali do světa, a přispěli tím radosti rodin v nelehkých životních situacích.

Kdy? pátek 7. 12. od 15:00 do 22:00, sobota 8. 12. od 11:00 do 22:00

Cena: vstupné je dobrovolné

 

Kde?

Kino Dlabačov, které pravidelně zařazuje na svůj program zajímavé festivaly a dokumenty, promítá na nejkvalitnější digitální projektor 4K Sony v DCI standardu na plátně o velikosti 11x4,6 metru. Kino najdete na Praze 6 hned vedle OREA Hotelu Pyramida, který je nejlépe dostupný tramvají
č. 22, 23, 25 a 97/ Bus 143 a 194 (zastávka Malovanka) nebo autobusem 149 (zastávka Pod Královkou).

Vstupenky si můžete zakoupit v předprodeji na: www.dlabacov.cz

Další akce v okolí

Festival francouzského filmu - Praha

20.11.2019 - 27.11.2019
Praha

22. ročník této tradiční filmové přehlídky se uskuteční v týdnu od 20. do 27. listopadu 2019. Filmy mapující aktuální…

Voscon 2019 - Praha

22.11.2019 - 23.11.2019
Praha

Akce ohledně anime, cosplay, mangy. Tato akce se bude konat v prostorech a přespání bude možné.

Jízda historickou soupravou metra -…

22.11.2019 - 23.11.2019
Praha

V rámci programu Zážitková turistika vám nyní dvakrát ročně poodkryjeme i zákulisí depa Zličín, odkud vás z místních…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 23. listopad

Dnes má svátek Klement

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete