Statistika našeho portálu

  • 98 908 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Velikonoce na zámku Žleby

30.03.2018 - 02.04.2018 Žleby

Nenechte si ujít VELIKONOCE NA ŽLEBSKÉM ZÁMKU, čeká na vás velikonoční jarmark i velikonoční prohlídky.od 9:00 do 16:00 hod.Od Velkého pátku až po Velikonoční pondělí na vás budou čekat řemeslníci a obchodníci z nejrůznějších koutů naší vlasti, aby předvedli své řemeslo a nabídli ke koupi zajímavé výrobky či nejrůznější pochutiny.Na trhu zaslechnete tóny potulných hudebníků, kteří ovládají hru na…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Zámek Žleby,
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Kutná Hora
Obec
Žleby

Fotogalerie k článku

Nenechte si ujít VELIKONOCE NA ŽLEBSKÉM ZÁMKU, čeká na vás velikonoční jarmark i velikonoční prohlídky.

od 9:00 do 16:00 hod.

Od Velkého pátku až po Velikonoční pondělí na vás budou čekat řemeslníci a obchodníci z nejrůznějších koutů naší vlasti, aby předvedli své řemeslo a nabídli ke koupi zajímavé výrobky či nejrůznější pochutiny.

Na trhu zaslechnete tóny potulných hudebníků, kteří ovládají hru na harmoniku, klarinet a na tradiční flašinet.

O hlavní doprovodný program se postará zámecký dětský koutek, kde si děti v doprovodu rodičů mohou během dne pohrát a vytvořit jarní výrobek. Vystoupí oblíbený žonglér a klaun Pupa a chybět nebudou ani sokolníci ze záchranné stanice Lipec. Navíc divadlo Emillion zahraje odpolední pohádku a předvede drezuru neposlušných cvičených pštrosů. Pštrosice Pepína a pštros Eman se na vás už nedočkavě těší.

Během jarmarku budou v pravidelných intervalech vycházet i velikonoční zámecké prohlídky. Na prohlídku zámku doporučujeme telefonickou či mailovou rezervaci, na jarmark rezervace potřeba není.

Vstupné

Celodenní vstupné: 40 Kč – plné / 20 Kč – snížené

 

Těšíme se na vaši návštěvu a přejeme krásné Velikonoce.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete