Statistika našeho portálu

  • 100 270 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 209 Míst a památek

VISACÍ ZÁMEK - 30 LET TOUR

05.04.2013 Prachatice

Pražská punková legenda Visací Zámek, známá i těm, kteří nemají jinak s punkem co dočinění, oslavila již neuvěřitelných 30 let na české hudební scéně. V rámci jejich velkého turné k oslavě tohoto kulatého výročí dorazí také do Prachatic. Kapela byla založená původně jako recese spolužáků ze Stavební fakulty ČVUT, kteří vypustili do světa fámu, že se v Praze chystá koncert nejslavnější…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Prachatice, Národní dům
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Prachatice
Obec
Prachatice

Pražská punková legenda Visací Zámek, známá i těm, kteří nemají jinak s punkem co dočinění, oslavila již neuvěřitelných 30 let na české hudební scéně. V rámci jejich velkého turné k oslavě tohoto kulatého výročí dorazí také do Prachatic. Kapela byla založená původně jako recese spolužáků ze Stavební fakulty ČVUT, kteří vypustili do světa fámu, že se v Praze chystá koncert nejslavnější československé punkové kapely. Tato fáma se však šířila jako lavina, až jim nezbylo nic jiného než opravdu jako skupina vystoupit. Dnes mají na kontě cenu Akademie populární hudby za videoklip k písni Známka punku a na základě hlasování posluchačů rádia Beat byli uvedeni do Beatové síně slávy. Celých 30 let hrají stále ve stejné sestavě, což je unikát, kterým se rovnají například irské skupině U2.

Výroční koncerty "Visáčů" mívají skvělou atmosféru. Přijďte si ji užít taky. Jako předkapela zahraje skupina Ovčie Kiahne.

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 9. červen

Dnes má svátek Stanislava

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete