Statistika našeho portálu

  • 96 242 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Vodácký maraton na řece Berounce

19.05.2018 Beroun

Vodácký maraton na řece Berounce patří k oblíbeným podnikům všech vodáků a fanoušků tohoto specifického sportovního odvětví. V určený květnový den se účastníci tohoto klání scházejí v Dolanech u Chrástu a odtud vyrážejí na přibližně šedesátikilometrovou pouť po malebném toku řeky Berounky. 60 km malebným údolím BerounkyDojezdovým cílem je obec Branov, kde také dochází k vyhlášení výsledků v…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
řeka Berounka
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Beroun
Obec
Beroun

Fotogalerie k článku

Vodácký maraton na řece Berounce patří k oblíbeným podnikům všech vodáků a fanoušků tohoto specifického sportovního odvětví. V určený květnový den se účastníci tohoto klání scházejí v Dolanech u Chrástu a odtud vyrážejí na přibližně šedesátikilometrovou pouť po malebném toku řeky Berounky.

60 km malebným údolím Berounky

Dojezdovým cílem je obec Branov, kde také dochází k vyhlášení výsledků v jednotlivých kategoriích. Na účastníky je připraveno často protichůdné počasí, které spolu s profilem řeky dokonale prověří psychickou i fyzickou odolnost každého z nich. Právě proto však je maraton jedinečnou výzvou, která každoročně přiláká několik stovek účastníků a natěšených diváků rozesetých po celé trati.

Celkově lze Vodácký maraton na Berounce označit za jednu z nejvýznamnějších a nejnavštěvovanějších akcí konaných ve Středočeském kraji. Startovné pro dospělého účastníka činí 250 Kč, pro děti do 15 let pak 150 Kč. Výhodou pro vodáky přijíždějící na poslední chvíli je skutečnost, že se mohou registrovat i na místě, v den závodu. Pro účastníky přijíždějící zdaleka je možnost ubytovat se v zázemí branovského kempu.

Vodácký maraton na řece Berounce 2018

41. ročník Vodácké maratonu na Berounce odstartuje v sobotu 19. května 2018 v Dolanech.

Podrobné informace

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 17. říjen

Dnes má svátek Hedvika

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete