Statistika našeho portálu

  • 100 967 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Výstava KATEŘINA PLIČZKOVVÁ, IVA STRNADOVÁ: ŠPERKY MALOVANÉ SKLO

13.06.2013 - 30.06.2013 Litomyšl

Výstava originálních šperků a malovaného  skla z dílny našich předních mladých šperkařek  representujících značku "KaPli" / Hand made /  paní Kateřiny Pličzkové a paní Ivy Strnadové.  Malou ukázkou z jejich tvorby Vás chceme s nimi seznámit. Zveme Vás tedy  na výstavu v Galerii Sofia, kterou můžete navštívit v době konání  mezinárodního festivalu  Smetanova Litomyšl ve dnech 13.6.2013 –…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Výstava originálních šperků a malovaného  skla z dílny našich předních mladých šperkařek  representujících značku "KaPli" / Hand made /  paní Kateřiny Pličzkové a paní Ivy Strnadové.  Malou ukázkou z jejich tvorby Vás chceme s nimi seznámit. Zveme Vás tedy  na výstavu v Galerii Sofia, kterou můžete navštívit v době konání  mezinárodního festivalu  Smetanova Litomyšl ve dnech 13.6.2013 – 30.6.2013.

V originálních setech určených pro význačné události najdou doplněk ke svým společenským róbám i dámy, mající v úmyslu ozvláštnit a nekonvenčně doplnit svůj společenský šat. Mezi artefakty z chirurgické ocele zaujmou i šperky s hudební tematikou , například náušnice v podobě houslového klíče.

Pro vlastní potěšení nebo jako malý dárek přátelům  se hodí zcela jistě malované sklo,jehož nabídka překvapí škálou druhů, motivů, barevnými kombinacemi a nevšedním dekorem.

A pokud nemáte v úmyslu nic kupovat, nesháníte a nepotřebujete z vystavovaných věcí vůbec nic, tak se jen  prostě přijďte podívat a třeba i načerpat inspiraci  z originální tvorby mladých šperkařek…

 

Mapa

Další akce v okolí

Lubenská šťopička 2023 - Lubná

23.09.2023 - 23.09.2023
Kulturní dům Skalka

Jubilejní 15. ročník Lubenské šťopičky bude tentokrát v KD Skalka v Lubné u Poličky v sobotu 23. 9. 2023 od 14,00 hodin.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 23. září

Dnes má svátek Berta

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete