Statistika našeho portálu

  • 96 082 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Výstava vín 2018 - Velké Bílovice

05.05.2018 Velké Bílovice

Přijměte naše pozvání do největší vinařské obce v České republice, na jejímž území můžeme navštívit více než 650 vinných sklepů. Pokud hádáte, že Vás lákáme do Velkých Bílovic, nemýlíte se. Na počátku května se zde totiž pravidelně koná slavnostní "Výstava vín", představující vzorky těch nejlepších vinařů z obce a jejího blízkého okolí.Na co se můžete těšitVe vybraný sobotní den a během…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Kulturní dům
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Břeclav
Obec
Velké Bílovice

Fotogalerie k článku

Přijměte naše pozvání do největší vinařské obce v České republice, na jejímž území můžeme navštívit více než 650 vinných sklepů. Pokud hádáte, že Vás lákáme do Velkých Bílovic, nemýlíte se. Na počátku května se zde totiž pravidelně koná slavnostní "Výstava vín", představující vzorky těch nejlepších vinařů z obce a jejího blízkého okolí.

Na co se můžete těšit

Ve vybraný sobotní den a během následujíc neděle se ve zdejším kulturním domě sejdou všichni ti, kdo ve zdejším vinařství opravdu něco znamenají. Zároveň se místní organizátoři rádi postarají o desítky až stovky externích návštěvníků, kteří přijdou ochutnat to nejlepší co zdejší úrodné svahy za poslední rok nabídli. Pokud se k nim připojíte i Vy, můžete se těšit na celodenní degustační program, okořeněný i vyhlášenou cimbálovou muzikou a ochutnávkou gastronomických lahůdek a pochutin.

Až si pak vyberete víno přesně spadající do Vašeho gusta, jistě si jej rádi zakoupíte v několika lahvích pro chvíle domácí pohody. A jestli se sami pasujete na možné kandidáty na vítěze v některé ze soutěžních kategorií, můžete přihlásit tři láhve svého vína do hlavní soutěže.

 Výstava vín 2018 - Velké Bílovice

Letošní ročník se koná v sobotu 5. května 2018

Výstava se koná ve velkém sále Kulturního domu ve Velkých Bílovicích (FOTO, MAPA). Vstupné je 300 Kč. V ceně vstupenky je zahrnuta neomezená degustace všech vystavovaných vzorků vín, degustační sklenička a katalog výstavy s propiskou pro poznámky. Občerstvení zajištěno. Od 15:00 zahraje k poslechu cimbálová muzika.

 

Mapa

Další akce v okolí

Burčákové slavnosti 2021 - Hustopeče

30.09.2021 - 02.10.2021
Dukelské náměstí

Městem při slavnostech prochází ostře sledovaný historický průvod, který vedou zástupci řemeslných cechů, vinaři a…

Hokejová show plná hvězd na podporu…

19.09.2021 - 19.09.2021
FOSFA aréna

V neděli 19. září se ve FOSFA aréně v Břeclavi uskuteční jedinečné benefiční hokejové utkání mezi týmy HC Olymp Praha,…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 19. září

Dnes má svátek Zita

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete