Statistika našeho portálu

  • 94 767 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

XIII Mezinárodní festival pro děti a mládež „Svátek času“

16.08.2015 České Budějovice

Festival, který je mezinárodní přehlídkou pěveckých souborů i letos přivítá spoustu účinkujících z různých státu jako např.: z České republiky, Gruzie, Izraele a RuskaFestivalové koncerty se konají 16. srpna na Městském ostrově v Písku v rámci XXI. Mezinárodního Folklorního Festivalu Písek od 16:00 a 18. srpna na Masarykově náměstí v Třeboni od 17:00 hodin. Program velkolepé show je pečlivě…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Festival, který je mezinárodní přehlídkou pěveckých souborů i letos přivítá spoustu účinkujících z různých státu jako např.: z České republiky, Gruzie, Izraele a Ruska

Festivalové koncerty se konají 16. srpna na Městském ostrově v Písku v rámci XXI. Mezinárodního Folklorního Festivalu Písek od 16:00 a 18. srpna na Masarykově náměstí v Třeboni od 17:00 hodin. 

Program velkolepé show je pečlivě připravován na základě hodnocení mezinárodní poroty. Diváci se mohou těšit na pestrou přehlídku moderního a klasického tance na velmi vysoké a profesionální úrovni, přes nízký věk a amatérský statut vystupujících.

Účinkováním v soutěžním festivalu Svátek času, české soubory získávají zkušenosti v kontextu s porovnáním mezinárodní konkurence a současně mají jedinečnou šanci na obdržení grantu na účinkování v dalších projektech Nadačního fondu, a to i mimo republiku, například v projektu Sympatie Europarků (https://youtu.be/8M-VkaplJbA).  V rámci tohoto projektu vystupují soubory například Pařížském Disneylandu, nebo v Italském Rimini.

 

Adresa míst konání:

16. 8. 2015 v 17:00 Náměstí Přemysla Otakara II., České Budějovice

18. 8. 2015 v 17:00 Masarykovo náměstí, Třeboň

Mapa

Další akce v okolí

Borůvkobraní - Borovany

10.07.2021 - 11.07.2021
Borovany

Ojedinělá gastronomicko-kulturní akce, kde se vše točí kolem borůvek: divadelní vystoupení, folklorní soubory, jarmark…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

čtvrtek 28. leden

Dnes má svátek Otýlie

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete