Statistika našeho portálu

  • 95 109 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Ze sklepa do sklepa 2018 - Velké Bílovice

07.04.2018 Velké Bílovice

Velké Bílovice jsou největší vinařskou obcí České republiky a to se pozitivně odráží i na pestré nabídce zajímavých akcí spojených s ochutnávkou zdejších lahodných vín. K těm nejzajímavějším patří již několikátým rokem putování po zdejších vinných sklepích s názvem "Ze sklepa do sklepa", na které bychom Vás spolu s organizátory rádi co nejsrdečněji pozvali.Na co se můžete těšitPokud si včas…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Velké Bílovice
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Břeclav
Obec
Velké Bílovice

Fotogalerie k článku

Velké Bílovice jsou největší vinařskou obcí České republiky a to se pozitivně odráží i na pestré nabídce zajímavých akcí spojených s ochutnávkou zdejších lahodných vín. K těm nejzajímavějším patří již několikátým rokem putování po zdejších vinných sklepích s názvem "Ze sklepa do sklepa", na které bychom Vás spolu s organizátory rádi co nejsrdečněji pozvali.

Na co se můžete těšit

Pokud si včas vyřídíte registraci u pořadatele akce, můžete se ve vybraný březnový víkend těšit na několik desítek otevřených sklepů, kde na Vás čekají vstřícní majitelé, symbolické občerstvení a především lahodné víno mnoha odrůd. Na úvod celodenního programu obdržíte přehlednou mapku s vyznačenými sklepy, mezi kterými pak můžete bez omezení putovat po celý den. Mezi těmi vzdálenějšími vinařstvími se budete přesouvat pomocí přistavených autobusů, které slouží i jako místo krátkého odpočinku. Musíte však pamatovat omezené kapacity každého ze sklepů, do kterého se někdy vejde 20 lidí, někdy až pětinásobek.

Po cestě mezi jednotlivými zastávkami na Vás čeká bohatá nabídka občerstvení, zahrnující steaky, grilované klobásy, zabijačkové delikatesy či něco sladkého. Nakupovat vzorky jednotlivých vín pak můžete dle libosti a samozřejmostí pak je i obvyklé pořízení několika lahví pro domácí zásoby. Ve večerních hodinách se pak ve zdejším kulturním domě koná společenský večer s cimbálovou muzikou, tombolou a spoustou výborné zábavy. Z předcházejících řádků je jasné, že pokud patříte mezi milovníky vína, nemůžete si tuto stále oblíbenější akci nechat ujít!

Ze sklepa do sklepa 2018

Podrobné informace

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Krajem vína - Májové putování okolí…

15.05.2021 - 15.05.2021
Velké Pavlovice

Užijte si zvlněnou vinařskou krajinu s dalekými výhledy a zažijte atmosféru jara mezi vinicemi. Na kole nebo pěšky…

Krajem vína - Letní putování po vin…

17.07.2021 - 17.07.2021
Mikulov

Vydejte se s námi na letní výlet na kole nebo pěšky. V sobotu 17. července budeme objevovat krásy Lednicko-Valtického…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pondělí 19. duben

Dnes má svátek Rostislav

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete