Statistika našeho portálu

  • 95 236 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 193 Míst a památek

Železnobrodské kovosochání

24.10.2015 Železný Brod

Město Železný Brod prostřednictvím IKS Železný Brod, společnost Akcent Bohemia, a.s. a Che Atelier David Szalay vás srdečně zvou na 3. ročník Železnobrodského kovosochání do nově zrekonstruovaného a minimalisticky pojatého industriálního prostoru "KOTELNA", který se nachází na levém břehu náhonu v areálu bývalého závodu Hybler/Kolora. Připraven je pro vás zajímavý program: interaktivní…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Město Železný Brod prostřednictvím IKS Železný Brod, společnost Akcent Bohemia, a.s. a Che Atelier David Szalay vás srdečně zvou na 3. ročník Železnobrodského kovosochání do nově zrekonstruovaného a minimalisticky pojatého industriálního prostoru "KOTELNA", který se nachází na levém břehu náhonu v areálu bývalého závodu Hybler/Kolora. Připraven je pro vás zajímavý program: interaktivní dílny pro děti a dospělé, večerní (od 19 hodin) a noční (od 22 hodin) koncert Pražské mobilní zvonohry, výstavy kovových plastik, ukázky kování studentů ze SUPŠ a VOŠ Turnov a dalších škol, hudební vystoupení Markéty Nikendey a Hulapop revue.....a mnoho dalšího.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pondělí 17. květen

Dnes má svátek Aneta

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete